Viktor Sh рекомендує цей магазин
11 березня 2021

Купив: Коврики в салон для Citroen C5 \'08- текстильные, черные (Стандарт), Замовлення №704040

Коврики в салон подошли по размеру полностью. Качество материала отличное. Советую, не пожалеете.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрый день, Виктор! Спасибо за отзыв и готовность нас рекомендовать ) Очень приятно :)
DianaP рекомендує цей магазин
25 лютого 2021

Купив: Моторне мастило Elf EVOLUTION FULL-TECH FE 5W-30 5 л, Замовлення №690394

Зробила замовлення в даному магазині, на слідуючий день забрала з точки видачі. Консультанти привітні, швидке опрацювання замовлення. Рекомендую даний магазин!
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрий день, Діана! Нам дуже приємно, що ділитеся своїми враженнями від придбання. І окремо дякуємо за готовність нас рекомендувати :)
Evgeniy рекомендує цей магазин
24 лютого 2021

Купив: Накладки на пороги для Ravon R4 с 2016 - (Premium) и другое, Замовлення №690963

Ассортимент лучший из всех магазинов что я видел. Назаказывал кучу всякого. Менеджер помог подобрать правильный чехол для авто, в итоге обошлось подешевле и размер подошел идеально. Пришлось подождать пока изготовят накладки под моё авто несколько дней, но оно того стоило. Пришло всё хорошо запакованное. Всем остался доволен. Буду заказывать в будущем еще.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрый день, Евгений! Нам важно знать, что Вы остались довольны покупкой в нашем интернет-магазине! Спасибо за отзыв и готовность нас рекомендовать :)
Евгений Милюшников не рекомендує цей магазин
18 лютого 2021

Хотів купити: Накладки на пороги

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Сделал заказ на сайте. На следующий день перезвонили, сказали товара в наличии нет, будет через 3 дня. Звоню через 3 дня, спрашиваю, все в силе, сегодня будет отправка?? Отвечают что да. Вечером звонок, извините у нас задержка с вашим товаром!!??? Итого, 5 дней потеряно, я без товара. Одним словом перекупщики, наличия никакого, кому то заказали, ждут пока доставят .. Или вообще забыли заказать...
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрий день, Євгеній! Абсолютно розуміємо Вас, і розчарування строками виконання замовлення. Зі своєї сторони, можемо сказати, що тримати всі товари на складі, поки що, не в наших силах. Постачальник виробляє накладки під замовлення клієнта і це займає деякий час. Але, на жаль, на 1 день, строк був зміщений. Вибачте, що не змогли допомогти.
Евгений19 рекомендує цей магазин
17 лютого 2021

Купив: Накидки на передние сидения АVторитет Премиум, черные, Замовлення №692913

Наступили холода и задумался о накидках на передние сиденья. Выбор пал на накидки АVторитет Премиум! Доставка на следующий день - супер удобно
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрый день, Евгений! Спасибо за обратную связь! Обращайтесь к нам еще :)
11 лютого 2021

Купив: Килимок в багажник для Skoda Karoq, Замовлення №691836

Товаром, діями персоналу і швидкістю отримання - ЗАДОВОЛЕНИЙ!
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Володимир, ми вдячні Вам за відгук! Особливо приємно, що залишилися позитивні емоції від покупки. А це для нас головне:)
Vasya_vampire рекомендує цей магазин
11 лютого 2021

Купив: Коврик в багажник для Volkswagen Passat B8 \'15- универсал, резино/пластиковый (Lada Locker), Замовлення №682899

Чудовий магазин. Якість товару відмінна. Швидко оформили та відправили замовлення. Безкоштовна зворотня відправка коштів через Нову пошту. Рекомендую.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрий день, Василь! Вдячні за відгук та готовність рекомендувати співпрацювати з нами. Обов'язково звертайтеся ще до нас :)
VladSmolianov рекомендує цей магазин
6 лютого 2021

Купив: Килимки Kinetic

Сподобалась робота менеджерів. Гарно все пояснили і розповіли.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Вдячні за відгук! Звертайтеся до нас ще : )
master23 рекомендує цей магазин
1 лютого 2021

Купив: Чехол на руль черный перфорированный, кожа 396 M, Kinetic Коврики в салон передние для Volkswagen Transporter T6 '15- EVA-полимерные черные (knt1935), Замовлення №676736

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Ковриками і чохлами задоволений на 100%. Для VW T6.1 підійшло ідеально. Робота магазину як завжди на висоті. Так тримати
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрий день, Олександр! Ми вдячні за відгук! З радістю візьмемо в роботу Ваші нові замовлення!
Denis Yanchukov рекомендує цей магазин
19 січня 2021

Купив: Щетки стеклоочистителя гибридные Oximo 600 и 475, Замовлення №610173

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка