maks_7 не рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Beko WUE5411XWW, Замовлення №2487186

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

1. Доставка завжди в них платна. Безкоштовна вказана лише на Хотлайні. 2. Післяплата - теж лише для хотлайна "товар дорогий - давайте 100% предоплату" (пропонував аванс - відмовили) Дивне ставлення до клієтів, наче б то я не зможу відмовитись від товару на новій пошті...
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Як і вказано на сайті Hotline доставка безкоштовна по Харкову та Укрпоштою по Україні. При оплаті товару безготівковим розрахунком (2 і 3 групи) адресна доставка по Харкову здійснюється тільки при сумі замовлення від 500 грн і вище. Доставка безкоштовна. Докладніше: https://elmir.ua/ua/dostavka.html Також є дві діючі акції стосовно доставки: https://elmir.ua/ua/?promo=kharkiv_delivery-free https://elmir.ua/ua/?promo=ukrposhta-delivery_free На жаль, у Вашому випадку скористатися ними не можливо через габарити товару та той факт, що Ви мешкаєте у іншому місті. Дійсно, в окремих випадках при оформленні замовлення потрібна передплата (повна або часткова). Ми обов'язково повідомляємо про це при узгодженні деталей по замовленню. Докладніше: https://elmir.ua/ua/oplata.html
hriker рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Соковитискач Supra S-J8878 Aluminum, Замовлення №2479356

Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Звертайтесь до нас ще!
Микола Галичанский рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Вентилятор для корпусу 120mm DeepCool RF120FS (DP-FLED3-RF120-FS), Замовлення №2477081

Все куплене відправили на другий день а через день все приїхало. Все супер і оперативно рекомендую.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку, відгук та рекомендацію. Приємних покупок в elmir.ua!
Audit рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Знімний мікрофон Hator для Hypergang Black (ACC-221), Замовлення №2477468

Придбав. Робочий, все працює, ніяких проблем не виникло ні з оплатою ні з придбанням. На сайті, правда, вказано, що немає гарантії, але вони відправляли товар у вихідні, що було перевагою у моєму випадку.
Юрий К. рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Акумулятори Esperanza AAA/HR03 NI-MH 1000 mAh 2 шт. Yellow (EZA101Y), Замовлення №E-02474659

Все чудово.На фото акумулятори вже дістав і зарядив.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Приємних покупок в elmir.ua!
Сергей Ратушный рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Smart-stick медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick 4K (MDZ-27-AA), Замовлення №2478496

Найкраща ціна, швидка відправка, відмінна якість товару та обслуговування
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку та відгук. Звертайтесь до нас ще!
SuperMan рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Стельовий світильник Intelite DECO LED Ceiling Lamp Cenova 18W S 3000K TR (I304318AC-TR), Замовлення №непамятаю

Олександр Трегуб рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Корм для котів Friskies з яловичиною, куркою і овочами 10 кг (5997204569004), сухий корм Клуб 4 лапи Premium Adult Medium Breeds 14 кг (909719), Замовлення №2478162

Куплений товар відповідає заявленному. Доставлений вчасно.
Владимир Калмыков рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Верстат шліфувальний Kraissmann 500 DS 150, Замовлення №2473616

Купив: Верстат шліфувальний Kraissmann 500 DS 150 Замовлення №2473616 Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження, відповідність умов оплати, фіскальний чек Не сподобалося: не вказані Все було в наявності, вчасно відправили. Покупкою задоволені. Дякуємо!!! Рекомендуємо даний магазин!
Alena Bungle рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Комплекс Natures Plus Hema-Plex 60 вегетаріанських капсул (NTP3772), Замовлення №2445740