Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Щетка чашечная Intertool BT-2065, Замовлення №01088532

Нужно было ржавчину поснимать механически с кузова, купил в Эльмире щетки, которые на болгарку накручиваются, по доступной цене и эффект был,спасибо
Andrii B рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: CD-R Verbatim Azo Data Vinyl 700Mb 52x (10 Pack Slim Case) (43426), Замовлення №2519343

Sergey M не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Захисне скло для телефону ArmorStandart Скло захисне Pro Apple iPhone 15 Pro (ARM71484), Замовлення №E-02524639

Купил стекло защитное а оно бракованное или подделка просто меньше по размеру чем экран . если сходится верх то снизу просто не сходится . А если выховнять этот огрызок стекла по экрану то черная полоска перекрывает часть экрана и края пустые
Елена Гулая
На модерації
Нажаль зіткнулися з тією ж проблеми. Товар бракований, обміну чи повернення немає
Вчора Відповісти
Sergey M відповів на коментар Елена Гулая
На модерації
Обратитесь к производителю в Киеве. они могут помочь заменить или прислать правильный. а elmir мозозится
Сьогодні Відповісти
Віталій рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Клавіатура Logitech MX Mechanical Mini Clicky Wireless Illuminated Graphite (920-010782), Замовлення № 2522600

Обслуговуванням задоволений, товар у належному стані.
soundMaker рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Вентилятор Deepcool XFAN 120 (DP-FDC-XF120), Вентилятор XILENCE XC032/I250PWM, Замовлення №2510241

Yuriy Evteev рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: SSD-накопичувач mSATA 128GB Golden Memory, Замовлення №2514681

Дякую магазину . Товар якісний , швидка доставка .
Елена Гулая не рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Жорсткий диск USB 2TB Silicon Power Armor A30 Black (SP020TBPHDA30S3K), Замовлення №2512070

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Товар за 3098 грн виявився не робочим. Жорсткий диск USB 2TB Silicon Power Armor A30 Black (SP020TBPHDA30S3K) - не бачить жоден комп'ютер. Це був подарунок на день народження. Зіпсували все свято
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. При отриманні ви можете оглянути та перевірити товар й відмовитись, якщо у Вас є зауваження до нього. З приводу гарантійного обслуговування зверніться до сервісного центру Elmir.ua. Контакти вказано за наступним посиланням https://service.elmir.ua/uk/contacts-ua
Елена Гулая
На модерації
Товар був в заклеєній упаковці! Якби я Розпакувала його - то вже був би не подарунок! Гарантійного талону в упаковці не було. Мою проблему не вирішено. Звернулась з проблемою протягом 14 днів, коли згідно законодавства мали повернути кошти або обміняти товар, натомість продавець просто скинув посилання на сайт ремонтної компанії. Сервіс - 0! КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ ПРОДАВЦЯ!
23 квітня 2024 Відповісти
Надежда Чижева рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Ящик для інструменту 11.5, Замовлення №2515134

Ідеальна якість за доступною ціною! Це саме те хотіли отримати.
Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Сверло по металлу HSS-R Werk 3x33x61мм DIN 338 (40041), Сверло по металлу HSS-R Werk 3.5x39x70мм DIN, Замовлення №E-01084586

При стройке потребовались сверла, заранее заказал требующиеся в Эльмире по хорошей цене и забрал самовывозом, очень удобно и доступно
Олексій Коваленков рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №2518595

В наявності, актуальна ціна, швидко доставили в той же день о 9 замовив о 16 доставили