forester_xxx рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Green SM S918B, Замовлення №2626

Дуже задоволений покупкою в даному магазині. Товар представлений з повним описом та відео що дозволило обрати якісний та оригінальний телефон. Менеджер у спілкуванні був дуже уважний та любязний. Допоміг визначитися з вибором телефону та зручним оформленням. Дякую за якісний товар , уважне ставлення та сервіс. Бажаю успіхів та процвітання.
Сергей Шевченко рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Купив: iPad 10.2\'\', Замовлення №???????

Купил в этом магазине iPad 10,2''. Продавали за 14430 грн, но поговорив про скидку, я приобрел его за 13700 грн. Пришел по Новой почте за два дня. Уже пользовался, все работает как положено. Рекомендую.
4me2you рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 V 8/128GB Black, Замовлення №2516

Процес купівлі замовленого телефону: після оформлення замовлення на сайті наступного дня мені зателефонував оператор, підтвердив наявність і ціну, зарезервував на пару днів, в обрану дату я приїхав до магазину і, сплативши готівкою, забрав замовлений товар. Була можливість оплати карткою, але з надбавкою 4% до вартості. Також на місці обрав і купив зарядний пристрій. Трохи вразила повна байдужість до виконаної угоди з боку менеджера, який віддавав мені телефон. А загалом, все норм.
Евгений Кливанский рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Xiaomi Poco M5s 4/128GB Blue, Замовлення №2468

Все якісно та оперативно.
Andrey.wy рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №2447

Супер магазин. Вже не перший раз купую різні товари і завжди все на найвищому рівні. Все супер швидко, супер якісно. Однозначно рекомендую!
Александр Записной не рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Poco F5 Pro 12/256GB White

Зробив замовлення. На наступний день передзвонили нена в наявності та почали пропонувати в другому кольорі набагато дорожче. Не рекомендую цей магазин!
Кирилл Куршаков рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Смартфон realme 10 8/256GB Clash White, Замовлення №2321

Алёна Юр рекомендує цей магазин
23 липня 2023

Купив: Смартфон OnePlus Nord CE 3 Lite 8/256GB Chromatic Gray, Замовлення №2173

Всё супер! Задоволена. Вже опротестовано більше 10 днів. Працівники уважні, чемні, дуже швидко відправили, все добре. Дякую!
Юрий Присяжнюк рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: realme 10 8/256GB Clash White, Смартфон realme 10 8/256GB Clash White, Замовлення №2288

Илья Зима рекомендує цей магазин
12 липня 2023

Купив: Смартфон Nothing Phone (1) 8/256GB Black, Замовлення №111

Очень быстро отправили, смартфоном доволен на все 100, отдельное спасибо менеджеру, очень точно проконсультировал