Лида Романюк рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Захисне скло для телефону Mocolo Full сover Tempered Glass Huawei Honor 7X Black (HW2110), Замовлення №3203

Ghoust1998 рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black, Замовлення №Замовлення #2902

Все швидко якісно рекомендую 10/10
Михаил П. рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Купив: Навушники TWS Nothing Ear (2) White, Замовлення №2968

Добрий день. В телеграмі домовився з продавцем про доставку (майте на увазі, що треба +- до обіду встигнути замовити, щоб було день в день по Києву). Доставили кур'єром на наступний день. Наче все ок, документи є: товарний чек і гарантія від магазина
Николай Самойлов рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Green, Замовлення №№2948

Після створення замовлення менеджер зателефонував на протязі 10 хвилин, відповів на усі турбуючи питання! За два дні телефон був у мене, забирав з Нової Пошти, запакований був дуже добре, комплект та і сам пристрій відповідають зазначеним властивостям апаратної частини! Одним словом дуже та дуже задоволенний цим магазином та відношенням до клієнта!???
Ростислав Сторожко рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Плівка на sony xperia 1 iv , Замовлення №2828

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

NalsuR рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Смартфон realme C55 8/256GB Rainy Night, Замовлення №2922

Коротко скажу так, "Дякую за адекватність".
Сергій Богданець рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB Twilight Blue, Замовлення №2670

Отличное обслуживание Менеджер отлично ориентировался в особенностях товара и обеспечил первоначальную настройку смартфона.
Євгеній Олексенко рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Black, Замовлення №2679

Anastasiia S рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 64GB Starlight (MM9F3), Замовлення №2681

Замовила пізно вночі, на ранок передзвонили і вдень я вже його забрала. Чудовий магазин, привітний працівник, ще й перехідник для розетки дали) Дякую!
Диана Бурда рекомендує цей магазин
20 серпня 2023