Oleksandr Kr. рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7a 8/128GB Charcoal, Замовлення №3677

Телефон отримав на наступний день, коробка була запакована оригінальними пломбами, телефоном задоволений. З мінусів важко знайти десь в наявності чохол і скло, треба замовляти.
Діма Підлісний рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Lavender (SM-S918BLID), Замовлення №3676

Гарний магазин. Товар відповідає заявленому. Терміни доставки мінімальні. Рекомендую магазин
Ігор Дзюбинський рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 FE SM-S711B 8/256GB Mint (SM-S711BLGG), Замовлення №3615

Хороший магазин, перезвонили відразу після замовлення, забрав в той же день. Тут же в магазині докупив оригінальний блок живлення, бо в комплекті до смартфону йде тільки кабель
Andrey Semenyuta рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: OnePlus 11 16/256GB Black, Замовлення №3603

Купив OnePlus 11 16/256GB Black, коробка ціла без дефектів, запакована. Якістю задоволений, рекомендую цей магазин
Андрій Мирон рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 256GB Midnight (MPVX3), Замовлення №3553

Товар прийшов новий запакований, але нова новій пошті не дали перевірити товар посилаючись на те, що то передбачено їхнім внутрішнім документом. Товаром задоволений. Магазин рекомендую до співпраці. Швидко відреагували. Наступного дня вже був з новим телефоном. Купую вже вдруге тут. Тиждень тому придбав ще й дружині такий же тільки синього кольору.
Vergiliy рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Apple MacBook Pro 13, Замовлення №3544

Купив в цьому магазині рідкісний на сьогоднішній день Макбук. Як виявив вже вдома батарея була мертва в ньому від того що він трохи залежався на складі. Зранку зателефонував в магазин і мені запропонували оплатити офіційну заміну батареї через А-Сервіс. EasyMac оплатив вартість діагностики і заміни батареї. Всім радже цей магазин який орієнтований на клієнта і гарний сервіс. Дякую магазину EasyMac за швидке вирішення моєї ситуації.
Алім Кузьменко рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Смартфон OnePlus Ace 12/256GB Black, Замовлення №3484

Пришло быстрее чем ожидал, обслуживание отличное, цены приятные да и в целом всё супер
Доминик рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Redmi note 11 pro plus 6/128, Замовлення №3457

Оксана Крижановська рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 8/128GB Polar White, Замовлення №3334

Повністю задоволена магазином, отриманим телефоном, терміном доставки. Мені передзвонили одразу ж, як я зробила замовлення на сайті. А наступного дня я вже отримала телефон у своєму відділенні Нової пошти.
Андрій Андрейців рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Смартфон OnePlus Ace Pro 16/256GB Moonstone Black, Замовлення №3283

Замовив Oneplus ace pro(10T) 16/256 товар був добре запакований,коробка в плівках, відправили в той же день.Всім задоволений,хороша ціна,хороший сервіс,дякую.