Oleg Savitsky рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Green, Замовлення №3950

glebich рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 V 8/128GB Lavender, Замовлення №3932

Все супер все сподобалось. Попередній телефон також через Ізімак замовляв. Довіра до магазину на висоті!
Vitaliy Kochubey рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Graphite, Замовлення №3896

Рекомендую! Швидко, якісно, надійно
Владислав рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Nothing Ear (2) White, Замовлення №3841

Все чудово, питань нема. Навушники в оригінальній, не пошкоджені упаковці
Султан Самедов рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Starlight (MLPG3), Замовлення №3794

Если не ошибаюсь, то это по счёту 5-й телефон купленный в этом магазине. Всё проходит гладко, без нареканий. Когда сказали, тогда и отправили. Телефон действительно новый, запечатанный. Спасибо вам большое за качественное обслуживание. Рекомендую данный магазин.
Ольга Перфилова рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Навушники Nothing Ear (2) White, Замовлення №3840

Товар в наявності, ціна відповідає. Забрала самовивозом, підключили, перевірили. Навушники нові, були запаковані від виробника. Продавець ввічливий
Геннадій рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: OnePlus 11 16/256GB Green, Замовлення №3779

Магазин як магазин, обслуговування нормальне, але мені сподобався один цікавий момент, на їхньому сайті детально розписано про телефони китайського ринку, що в них вже встановлено та які функції будуть працювати в Україні, а саме про OnePlus 11 + аж цілий рік гарантії. Це дуже важливий момент, коли немає бажання переплачувати за модель для Європейського ринку. Тому вирішив довіритися саме цьому магазину, хоч ціна в них не була найнижча.
Serhii Stretovych рекомендує цей магазин

Купив: Xiomi Poco F4, Замовлення №3721

Швидко, надійно. Рекомендую!
Ramon Mashtalir рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Phantom Black (SM-S918BZKD), Замовлення №3769

Дуже дукую магазину. Відправили товар через 4 години після оплати. На наступний день о 12 телефон був вже в мене. Актуальна ціна і дуже хороша та наявність. Повна гарантія на 12 міс. Телефон був в заводських пламбах. Ще раз дякую. Буду радити вас друзям.