Сергій Холод рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Відпарювач Rotax RIC205-S, Замовлення №868141

Як завжди все як обіцяно, швидке замовлення, швидка доставка. Для домашнього використання, зручно і не дорого. Дякую!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за інформативний відгук про роботу нашого магазину та фото товару! Будемо раді новим зверненням! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Katerina Krivoshey рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Варильна поверхня комбінована Gorenje GCE681BSC, Замовлення №870447

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за звернення та ваш зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
leshiy_odessa не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 листопада 2023

Купив: SSD накопичувач Kingston FURY Renegade 1 TB with Heatsink (SFYRSK/1000G) , SSD накопичувач Kingston FURY Renegade 1 TB with Heatsink (SFYRSK/1000G), Замовлення №869866

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Ще раз вибачаємось за неприємну ситуацію. За Вашим номером закріпили знижку на подальші замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Світланка Баланюк рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401), Замовлення №868854

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за замовлення та зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Тимур Яненко (Thyme) рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: JBL Tune 720BT Blue (jblT720BTBLU), Замовлення №No869917

Заказал в подарок, товаром очень доволен, доставили на следующий день, очень советую данный магазин.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Раді, що Вам сподобався отриманий товар! Вдячні за позитивний відгук про магазин. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Mir Muz рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Samsung QE65Q77C, Телевізор Samsung QE65Q77C, Замовлення №864964

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вітаємо з покупкою новенького телевізора та дякуємо за ваші рекомендації! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Олег Шибинский рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Відпарювач Rotex RIC205-S SUPER STEAM, Замовлення №868213

Все чудово! Уже в роботі!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за позитивний відгук та фото товару! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Олег Стасюк рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Насадка для зубної щітки Philips Sonicare W Optimal White HX6064/10 , Замовлення №No866843

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за зворотній зв'язок! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
adrin рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Духовка настільна NINJA SP101EU, Замовлення №867618

По магазину та процесу купівлі питань нема, все нормально
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за зворотній зв'язок та фото товару! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Cybeer не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 листопада 2023

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 6 8/128GB Stormy Black

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «DENIKA.UA»
>> Гроші повернули у повному обсязі. Дякуємо за детальний відгук про наш інтернет магазин. Вибачте за непорозуміння, за вами зафіксована максимальна знижка на наступне замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Гроші повернули у повному обсязі.
10 листопада 2023 Відповісти