Lada Lada рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Xiaomi Mi Smart Air Fryer Pro 4L , Мультипіч (аерофритюрниця) Xiaomi Mi Smart Air Fryer Pro 4L MAF05, Замовлення №871740

Оператор по телефону кваліфіковано відповів на всі запитання Дякую за увагу та своєчасну доставку мультипечі Працює справно та приносить задоволення В подальшому буду робити замовлення в цьому магазині та рекомендую всім користуватися їх послугами Мира та успіхів !
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дуже приємно отримати ваш відгук про товар та нашу роботу! Будемо чекати нових звернень від Вас. Мирного неба! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Емец Игорь рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Смартфон Motorola G14 4/128GB Steel Grey (PAYF0006), Замовлення №No873685

Пришел телефон motorola g14, все отлично. Единственное просьба упаковывать товар более надёжней. Всем доволен. Рекомендую.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за замовлення та ваш зворотній зв'язок. Побажання візьмемо до уваги. Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Игрорь рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 листопада 2023

Купив: Блендер стаціонарний Adler AD 4078, Блендер стаціонарний Adler AD 4078, Замовлення №858222

Проблема оперативно решена
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за розуміння ситуації. Менеджер вирішив ваше питання. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Мария Храменкова рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Варильна поверхня газова Gorenje GW642AB, Замовлення №872967

Покупкой в этом магазине довольна.Сотрудники вежливы и компетентны.Товар доставили в оговоренные сроки и цена на момент покупки соответствовала заявленной( хотя изначально отличалась).Магазин могу рекомендовать.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за замовлення та ваш зворотній зв'язок про магазин! Цінуємо рекомендації наших клієнтів. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Курбан не рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Хотів купити: Intel Core i5-12600KF (BX8071512600KF), Процесор Intel Core i5-12600KF (BX8071512600KF)

станом на 27.11.2023 ціна не відповідає рекламі на хотлайн, не в перший раз вже таке трапляється, товару нема в наявності, відправка через 10 днів, така інформація після спілкування з оператором Ваше замовлення № 875888
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Доброго дня, дякуємо за детальный відгук про наш інтернет магазин. З вами зв'язувався наш менеджер для вирішення питання, так як ми знайшли товар та можемо відвантажити по термінам доставки, як вказано на Хотлайн. На рахунок того, що ціна не відповідає заявленій, на фото, яке ви надали, не видно дати коли його зробили. Тому не можемо погодитись з вами, що ціна дійсно не співпадала. Також додаємо фото з ціною Хотлайн та нашого магазину, котра збігається на сьогоднішній день. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
не вводьте людей в оману, по кількості відгуків видно що інформація актуальна, по властивості завантаженного файлу можна побачити його дату створення і модераторам hotline можу надати той файл для аналізу.
27 листопада 2023 Відповісти
Представник магазину «DENIKA.UA» відповів на коментар Курбан
Так, надайте файл.
28 листопада 2023 Відповісти
Щоб отримати файл, треба вказати зворотній звязок, а не просто відписуватись, і я не повинен щось там доводити щодо тієї ситуації з ціною, покупці вже з спілкування зрозуміють з ким мають справу, магазин не рекомендую !!!
28 листопада 2023 Відповісти
Дмитрий Максюта рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Gorenje NRK4181CW4, Замовлення №871697

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за замовлення та ваш зворотній зв'язок! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Андрей Елизаров не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 листопада 2023

Хотів купити: Портативна колонка Anker SoundCore Motion+ Black (A3116011), Портативна колонка Anker SoundCore Motion+ Blue (A3116031)

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Добрий день. Вкажіть номер замовлення будь ласка. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
№ 873370
23 листопада 2023 Відповісти
Представник магазину «DENIKA.UA»
Дякуємо за розуміння ситуації. За Вашим номером закріплена знижка на майбутні замовлення.
27 листопада 2023 Відповісти
Евгений Половенко не рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Хотів купити: Xiaomi Mi Smart Air Fryer Pro 4L MAF05, Мультипіч (аерофритюрниця) Xiaomi Mi Smart Air Fryer Pro 4L MAF05

Замовив мультипіч. На сайті написано: відвантаження сьогодні. Подзвонили наступного дня і сказали,що товар під замовлення і чекати два тижні. Прийшлося відмовлятися від замовлення
Nika Kovalenko рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Tелевізор Samsung UE-58CU7100 , Замовлення №870032

Придбала телевізор Samsung UE-58CU7100 - і дуже задоволена. Приємна ціна, висока якість відтворення відео, великі габарити екрану, голосове меню. А в магазині Denika дуже ввічливі та приємні працівники. Все відкрили, показали, розповіли про можливості. Дуже вдячна!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вітаємо з придбанням нового телевізору! Нам приємно, що Ви оцінили роботу наших менеджерів на точці видачі. Будемо раді бачити Вас ще! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
yury kovalenko рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Будівельний фен, Замовлення №869699

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за замовлення та зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA