Олег NeOn рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Навушники OnePlus Buds Ace , Замовлення №909280

Гарні навушники. Приємно вразили якістю звуку для даного цінового діапазону. Добре виглядають та комфортно носяться. Чутливе сенсорне управління. Микрофонами можно користуватися для розмов по телефону тільки в тихому приміщені.
Александр Яковенко рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Спортивний годинник Grit X Pro Titan Perforated Leather Strap (90085777), Замовлення №909191

Отличный продавец. Отправил часы вечером, уже утром были в Киеве. Покупкой очень доволен!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Працюємо оперативно для наших клієнтів. Вдячні за відгук і окремо за фото товару! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Anton Kotliarenko рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Клавіатура Magic Keyboard (MLA22), Замовлення №909084

Надіслали клавіатуру дуже швидко, ціна була суттєво нижчою за розетку, всим задоволений. Здається, чеку не було в посилці. В даному випадку для мене це не критично.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Ваше замовлення є в нашій базі. В разі чого звертайтесь до нас. Дякуємо за зворотній зв'язок і фото товару! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Тося Щерба рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Сушилка для фруктов и овощей Liberton LFD-5528P, Замовлення №20400379546316

Я закохана в цю сушилку. Ціна дешевша, ніж на інших сайтах. На мою думку варто купувати саме тут.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за цікавий відгук про товар та фото. Нам приємно, коли наші клієнти задоволені! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Дмитрий не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 лютого 2024

Купив: Сушка Ветерок -2 ЕСОФ-0,6/220 (6 грат), Сушка ЕСП-02 серая, Замовлення №901909

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Менеджер зв'язався з Вами і вирішив питання. Дякуємо за розуміння! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Алена Гритчина рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Бутербродниця-Вафельниця SW852D12, Замовлення №898924

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Вафельниця просто чудова ? Обслуговування та перевірка товару теж ок, все ок, окрім додаткової комісії при оплаті карткою… лише готівка, тоді буде ціна така, як на сайті ????
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за відгук про товар та роботу магазину. Завжди приємно отримувати фото товару в дії! Щодо оплати картою: інформація про % описана на сайті в розділі "Оплата і доставка". Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Stealth222 рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Вентилятор NF-A14 ULN, Замовлення №902868

Товар отправили в обещанный срок. Всё работает отлично. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за замовлення та ваші рекомендації! Звертайтесь ще! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Александр Немировский рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Мультиварка Tefal RK815834, Замовлення №903350

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за звернення та зворотній зв'язок! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Kelar рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Soundcore Life Q30 Midnight Blue (A3028331), Замовлення №901874

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за замовлення та зворотній зв'язок! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Т.С. рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: кухонний комбайн Bosch MUM58364, Посудомийна машина DW-08T2(S), Замовлення №897290

Шановний колектив "DENIKA"! Дякую за техніку! Все чудово! Доставка трішки задовго, але не ви в цьому винні! Дякую, що в цей нелегкий час ви продовжуєте працювати! Успіхів вам! Мирного неба нам усім і перемоги!!!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за розуміння, очікування та теплі слова на адресу нашого магазину! Будемо раді новим зверненням! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA