arina latii рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Духовка електрична Bosch HBF534EB0Q, Прально-сушильна машина автоматична LG F2DV5S8S0, Варильна поверхня електрична Bosch PUG61KAA5E, Кухонна мийка GRANADO Galera S201, Відпарювач Philips STE3150/20, Замовлення №510776

Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Аріна, що відмітила роботу менеджера Марини і що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Наталия Николаевна рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Пилосос Dreame T20 Pro, Замовлення №513547

Придбанням у цьому магазині дуже задоволена. Наявність обраного товару, актуальність ціни, швидкі відповіді у чаті, уважний та чемний персонал на видачі - все на відмінно. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Наталія, що рекомендуєте Елмаг. Чекаємо на ваші наступні замовлення!
Наталя Харківська рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Кондиціонер Cooper&Hunter, Замовлення №ТТ000512831

Замовили новий кондиціонер, бо той, що стояв раніше вийшов з ладу через уламки ворожої ракети. Дуже вдячна магазину та його співробітникам за швидку та якісну доставку, а також за послугу установки. Все пройшло злагоджено та без зайвих питань. Дуже рекомендую
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Наталя, що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Сергей Бондаренко рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot W10 (RLS5C_W10), Замовлення №508837

Оператор прийняв замовлення, все чемно та швидко. Гарне обслуговування в магазині. Товар приїхав в оговорені строки. Рекомендую цей магазин та дякую його коллективу!
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Сергій, що відмітили нашу роботу і що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Альбина Ставрова рекомендує цей магазин
4 березня 2023

Купив: Побутова техніка, Замовлення №508138

Доброго дня! Максимально задоволена консультацією,обслуговуванням та доставкою.Все чітко та професійно.Доставили товар чітко вказаний термін та все пояснили на місці.Давно не зустрічали такого рівня магазин.Рекомендую на 100%
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Альбіна, що поділилися своєю думкою і що рекомендуєте нас. Чекаємо на ваші подальші замовлення!
Turbo-Yurik рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: Чайник Tefal C7921024, Замовлення №507711

Купил в этом магазине , так как была самая низкая цена среди конкурентов на этот товар и официальная гарантия, покупал в первый раз здесь - всё прошло гладко, перезвонили сразу, уточнили детали, в назначенный срок приехал и забрал, пункт выдачи удобно расположен в пешей доступности от метро
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Юрій, що обрали наш інтернет-магазин. Звертайтесь ще!
Oleg Chernov рекомендує цей магазин
2 березня 2023

Купив: Тостер Breville VTR017X, Замовлення №506944

Покупкой доволен полностью. Особое спасибо менеджеру Ольге за помощь в выборе товара. Настоящий профессионал, т.к. вариант оказался лучше, чем намечался первоначально. Покупкой и обслуживанием доволен полностью. Рекомендую покупать только здесь.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Спасибо, Олег, что отметили работу менеджера Ольги и что рекомендуете наш магазин. Обращайтесь!
Sanya Mudrik рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Bosch MS6CM4150, Замовлення №507439

Дякую менеджеру за оперативність обробки заказу та його доставку, а ще професійне ставлення до клієнта До зустрічі за покупками
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, що відмітили наш професіоналізм. Чекаємо на ваші наступні замовлення!
Volodymyr_Lukhanin рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Відпарювач Tefal DT 9100 E0, Замовлення №S287698

Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Володимир, за відгук. Звертайтесь ще!
Andrey Moroz рекомендує цей магазин
25 лютого 2023

Купив: Саундбар Samsung HW-Q800B, Замовлення №505864

Хороший магазин. Саундбар прийшов згідно з терміном і за заявленою ціною. Хоча мене переконували, що за таку ціну можна придбати тільки Китай. Тут сказали, що виробник - В'єтнам, так і сталося
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Андрій, за відгук. Звертайтесь ще!