Натали Дзюбак рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Духова шафа Siemens , Духовка електрична Siemens HB237JES0T, Замовлення №543440

Дуже сподобався магазин. Ціна супер. У точці видачі допомогли завантажити товар в машину. Товар ми не повертали, у формі для відгуку hotline не можливо не відмітити це поле. До elmag зауважень нема.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Наталі, що обрали наш інтернет-магазин. Звертайтесь ще!
Виталий Кухарь рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: Пилосос з мішком Samsung VC07M25H0WB, Замовлення №541635

Качество обслуживания на высоте.Цены дешевлее чем в других.Пылесос супер. Самсунг есть Самсунг,другие марки бытовой техники никогда и не рассматривал.Рекомендую всем магазин ЭЛМАГ
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Спасибо, Виталий, что рекомендуете нас. Обращайтесь!
Svitlana Muzychenko рекомендує цей магазин
20 липня 2023

Купив: Вентилятор ardesto-fnt-r-36-x1w-p111684, Вентилятор ardesto-fnt-r-36-x1w-p111684, Замовлення №№S299786

Гарний магазин. Все своєчасно, з повагою до покупця.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо за відгук. Звертайтесь ще!
13fox рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Whirlpool FFB 9448 BV, Замовлення №ТТ000539806

Все добре. Зробив замовлення, перетелефонували, ця модель була б за тиждень, але у наявності була інша модель, трохи дорожча бо samsung і гарантії більше. Погодився. Оплата на рахунок, ніяких комісій і поборів, з вказанням реального призначення платежу згідно замовлення. Привезли наступного дня. Не сірий товар, офіціал, інструкція українською, все надписи на пралці також мовою, гарантія є. Приємно здивували, тепер знаю де буду наступну техніку брати. Дякую.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом покупки в нашому інтернет-магазині. Чекаємо на ваші наступні замовлення!
YuliiaVolo рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung RB38T676FB1, Замовлення №355388

Холодильник привезли швидко, в оговорений термін, двері перевішали, за проханням, на іншу сторону. Холодильник саме той, що я обирала. Дуже задоволена, рекомендую. Прикріпляти фото, на фото вже наслідки війни.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
observer рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний TIKI TGR 30 S Prime MS 30 V9, Замовлення №№S297943

все пройшло чітко, швидко, в обумовлені терміни. дуже порадовала доставка - точно у договорений час велика подяка магазину
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, що обрали Елмаг. Звертайтесь ще!
Sh4ur_Leksmar рекомендує цей магазин
24 червня 2023

Купив: Комбінована плита Gorenje K634W, Замовлення №486300

Обирав плиту газ-електрика. Ціна влаштувала, доставили власними кур'єрами (вигідніше ніж замовляв би НП). Незважаючи на те, що замовлення виконувалося пізньою осінню, монтаж здійснювали в розпал весни. Все гаразд.
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом покупки. Звертайтесь ще!
Вадим Феоктістов рекомендує цей магазин
10 червня 2023

Купив: Духова шафа електрична WHIRLPOOL AKZ9 7891 IX , Замовлення №530336

Дякую, все Super
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Вадим, за відгук. Звертайтесь ще!
Борис Колесник рекомендує цей магазин
21 травня 2023

Купив: ERGO 32GFS6500, Телевізор ERGO 32GFS6500, Замовлення №525404

Все пройшло чудово, телевізор прибув до Харкова на 2 дні раніше! обіцяного, був перевірений у точці видачі, користуюсь уже 4 дні... Магазин рекомендую...
Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо, Борис, що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
ОдесаAleks13 рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Beko WUE6626XBCW, Замовлення №ТТ000525048

Відповідь представника «ЭЛМАГ»
Дякуємо за відгук. Звертайтесь ще!