Sergey Yatsenko рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Материнская плата Gigabyte B650M AORUS ELITE AX (sAM5, AMD B650), Замовлення №1282002

Все на найвищому рівні. Оплатив, відправили, товар прийшов, чек гарантія в комплекті! Дякую!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук та готові нас рекомендувати! Раді, що потішили Вас рівнем обслуговування! Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Иришка Рудешко рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC, Замовлення №1280869

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що готові рекомендувати нас! Нехай покупка тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Andrii Ozymai рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Відеокарта Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 SUPER OC 12228MB (TUF-RTX4070S-O12G-GAMING), Замовлення №№1274502

Все добре та працює. Єдине що хотілось би, це щоб на сторінці з товаром була більш конкретна дата відвантаження товару, бо "плашка" в наявності не зовсім відповідала дійсності, а тому і товар було відвантажено через 9 днів. Враховуючи що товар новий, це допустима ситуація. Загалом рекомендую, підтримці Телемарту окремий респект.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо за те, що залишили відгук! Ми завжди намагаємось вказувати інформацію про терміни доставки/відправки товарів на самій сторінці товару. Проте в процесі замовлення, інформація, на жаль, може змінюватися. Про це ми завжди інформуємо наших клієнтів за допомогою смс або дзвінка. Вдячні Вам, що звернули на цей момент нашу увагу, та за те, що готові рекомендувати нас! Нехай всі Ваші покупки будуть вдалими. З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Анна Рыжкова рекомендує цей магазин

Купив: Монітор Philips 27, Замовлення №1277823

Купую вдруге. Дуже задоволені цим магазином. Допомога у виборі, великий вибір, гарні умови, надійне комплектування. Дякуємо!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, за такий приємний відгук та за те, що обираєте нас! Раді, що змогли задовольнити Вас нашим асортиментом та обслуговуванням! Нехай монітор слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Дима Штрикуль не рекомендує цей магазин

Купив: Миша Rapoo MT750S Black, Замовлення №1006738

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Проаналізували деталі Вашого звернення. Дуже прикро, що виникла така неприємна ситуація з пристроєм. Пристрій було знято з гарантійного обслуговування авторизованим сервісним центром виробника. Разом із мишкою Вам надійшов акт, в якому авторизований сервісний центр вказав причину з якої це відбулося, а саме сліди втручання в пристрій та відсутність захисних глайдів. На жаль, в цьому випадку немає можливості виконати гарантійний ремонт пристрою. Проте, не хотілося б залишати Вас в такому неприємному становищі. Сподіваємось в телефонній розмові нам вдалося пом'якшити Ваші враження від цієї ситуації. Бажаємо Вам тільки приємних покупок. З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Тетяна23 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 січня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Gray (82XQ00DKRA), Замовлення №92804

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Перш за все хотілося б подякувати Вам за те, що розгорнуто написали відгук. Це дало нам змогу детально проаналізувати ситуацію та перевірити, що саме відбувалося з Вашим замовленням. Хотілося б поділитися з Вами інформацією, щодо цієї ситуації. Один з важливих моментів це те, що з товаром Ви зверталися в сторонній сервісний центр, як правило цей аспект має значний вплив, при прийнятті рішення про обмін або повернення товару. Це пов'язане з тим, що магазин не може нести відповідальності за товар, що вже був в сторонньому сервісному центрі. В нашому магазині є послуга встановлення операційної системи та за потребою нею можливо скористатися в наших шоурумах. Не зважаючи на цей факт, ноутбук було прийнято на сервісне обслуговування. Пристрій пройшов 2 повних циклу розрядки та зарядки. Після чого, ми повідомили Вам цю інформацію та запропонували забрати пристрій. Ймовірніше за все під час транспортування з магазину, пристрій отримав механічне пошкодження у вигляді подряпини. При прийнятті товару на сервісне обслуговування наші співробітники завжди роблять фото товару, в тому стані, в якому ми його отримали. Саме тому, після Вашої вимоги в поверненні коштів, запит було розглянуто в індивідуальному порядку та кошти повернуті. Дякуємо Вам, за плідну комунікацію, що допомогла вирішити ефективно питання та в майбутньому допоможе нам стати краще. Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Гроші повернули, а також зі мною звʼязалася менеджер з відділу якості ще раз принесли вибачення + надіслали в подарунок ігрову гарнітуру
28 січня 2024 Відповісти
Александр Мороз рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Корпус Be Quiet! Silent Base 802 без БП (BG039) Black Корпус Be Quiet! Silent Base 802 без БП (BG039, Замовлення №1224549

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук! Нехай товар слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Ярослав Данилюк рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Корпус GameMax MT520-NP, Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 16 GB DDR4 2666 MHz Aegis (F4-2666C19S-16GIS), Блок живлення GameMax VP-800, SSD накопичувач PATRIOT P310 240 GB (P310P240GM28), Процесор AMD Ryzen 5 5500 (100-000000457), Материнська плата GIGABYTE A520M K V2, Замовлення №1276098

Прекрасний інтернет-магазин і сервіс. Я брав комплектуючі для ПК під власну збірку. Довго думав який магазин вибрати і вибрав Telemart. Все прийшло гарно упаковано і з товарним чеком. Видно зразу, що магазин чесно торгує. Дозамовлятиму ще у них так само, по мірі потрібності
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук та за те, що довірились нам! Раді, що змогли потішити Вас обслуговуванням та пакуванням товару! Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо за оновленням! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
S C рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Wi-Fi роутер Netis WF2419E, Замовлення №1274793

Все як завжди: швидко, якісно та без зайвих питпнь)
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за теплі слова, та за те, що обираєте нас! Бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Katerina рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном HATOR Hypergang EVO Black (HTA-810), Замовлення №1154180

Швидка відправка й доставка, для мене великий плюс, що відправляють Укрпоштою. Оплачувала у відділенні без %. З товаром все було добре. Навушники класні, працюють без нарікань.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук і вітаємо з покупкою! Окремо дякуємо, що відмітили те, що при оплаті у відділенні, не потрібно сплачувати комісію за переказ, та швидкість доставки! Бажаємо Вам приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA