Антон Скорик рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Відеокарта Asus ROG GeForce RTX 3070 Ti Strix OC, Замовлення №1235728

Замовив відеокарту і за годину вже відправили це магазин з самою швидкою доставкою. Наступного ранку я вже отримав замовлення. Вже робив 3 замовлення і всі вони були дуже швидко опрацьовані і відправлені. Раджу магазин!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук з фото та за те, що рекомендуєте нас! Раді, що змогли вкотре потішити Вас швидкістю доставки. Нехай товар тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Глеб Остачпук рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: ПК+збірка, Замовлення №№1262682

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за розгорнутий відгук! Для нас дуже важливі відгуки, в яких детально описані ситуації, адже вони дають нам можливість більш детально проаналізувати ситуацію. При встановленні драйверів на зібрані ПК, наші спеціалісти встановлюють стандартний набір драйверів. Візьмемо до уваги цей коментар! Стосовно роботи промокода, тут дійсно інформація була не в повному обсязі, дуже прикро, що Ви не встигли ним скористатися. Це питання в процесі виправлення, сподіваємось наступний раз зможемо порадувати Вас приємними промокодами та знижками від блогерів! Бажаємо Вам приємного та тривалого користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Андрій Мороз (Anrok) рекомендує цей магазин

Купив: Перезбірка ПК з старого корпуса в новий , Замовлення №№1271274

Зроблено ну дуже круто. Хочу окремо подякувати Максиму за те що допоміг мені з цим. Ще за довго до перезбірки я заходив у шоурум в ТЦ Піраміда, щоб дізнатися чи з'явиться цей корпус. Максим сказав, що 11 числа повинен з'явитися і десь приблизно в ці дні стали в наявності на сайті. Я одразу же замовив і привіз свій ПК. Перезібрав дуже швидко (за 1 годину), також пояснив наявні проблеми з живлення ПК та пояснив як правильно транспортувати ПК. Цінуйте таких співробітників))
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дуже вдячні за Ваш відгук з фото! Якщо чесно, різниця просто разюча! Дякуємо Вам, що довірили нам свій ПК та відмітили роботу нашого спеціаліста! Радісно знати, що наші спеціалісти змогли виконати Ваші бажання та залишити приємні враження! Нехай ПК тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
MiDoU MiDoU рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Ti Dual 8GB (NE6406T019P1-1060D), Замовлення №1266504

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за такий приємний відгук! Ми дуже радіємо, коли бачимо відгуки, в яких Ви згадуєте наших співробітників, для нас це дуже важливо! Вдячні Вам, що обрали нас та довірилися! Нехай ПК з новими комплектуючими тішить Вас тривалий термін. З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
sekret fayl рекомендує цей магазин

Купив: Монітор Samsung 27, Замовлення №№1269189

Неодноразово роблю покупки в цьому магазині . І задоволений на всі 100%.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за Ваш відгук та за те, що неодноразово обираєте нас! Бажаємо Вам тривалого та приємного користування та чекаємо за оновленням! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Sasha1981 рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Видеокарта Gigabyte GeForce RTX 3060 WindForce OC 12228MB, Замовлення №1256028

Благодарю Владислава за отличную консультацию при выборе видеокарты Gigabyte GeForce RTX 3060 WindForce. Его профессионализм и внимание к деталям помогли мне сделать осознанный выбор, полностью соответствующий моим потребностям. Сама видеокарта превзошла ожидания. Буду с удовольствием рекомендовать ваш магазин коллегам и друзьям. Спасибо за высокий уровень обслуживания и качественные продукты.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за такий приємний відгук та за готовність рекомендувати нас! Для нас особливо цінно, що Ви відзначили роботу нашого співробітника! Такі відгуки, як Ваш, мотивують нас ставати ще кращими для наших клієнтів! Раді, що якість товару Вас повністю задовольнила. Нехай пристрій слугує Вам довго та справно! З нетерпінням чекаємо Вас знову в нашому шоурумі. З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Саня Богов рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Radeon rx 6600, Замовлення №1268107

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за такий чудовий відгук з фото! Раді, що змогли Вас порадувати термінами доставки та якістю обслуговування в нашому новому шоурумі! Особливо приємно, що слідкуєте за нашими новинами та знаєте де ми відкриваємо нові шоуруми! Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Maryana рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Клавіатура HATOR Rockfall 2 Optica TKL Black Switch Black (HTK-730), Замовлення №1269417

Вдячна за швидке та якісне обслуговування менеджеру Владиславу з Піраміди, який допоміг обрати клавіатуру, і надав повну інформацію про товар. Був дуже ввічливий та доброзичливий. Клавіатура сподобалася і сервіс також. Рекомендую
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за теплі слова! Ми дуже раді, що наш співробітник потішив Вас якістю обслуговування! Нехай клавіатура слугує Вам тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Саша Марченко рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Материнська плата AsRock A320M-ITX (sAM4, AMD A320), Замовлення №1266881

Спасибо вам большое, будем обращаться ещё.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Це Вам дякуємо за такі приємні слова! З нетерпінням чекаємо Вас знову та бажаємо тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Pavel Koshkin рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: мат.плата MSI B560M PRO-E (s1200, Intel B560), и процессор Intel Core i5-10400 2.9(4.3)GHz s1200 Box, Замовлення № №1268206 от 09.01.2024 и

Не первый раз покупаю в этом магазине, Всегда всё быстро доставляют и качественно упаковывают. с гарантией проблем нет.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за такі приємні слова та за те що обираєте нас вже не вперше! Наша команда старанно працює, щоб потішити Вас рівнем сервісу та обслуговування! Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
№1267422 от 08.01.2024
12 січня 2024 Відповісти