S C рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Wi-Fi роутер Netis WF2419E, Замовлення №1274793

Все як завжди: швидко, якісно та без зайвих питпнь)
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за теплі слова, та за те, що обираєте нас! Бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Katerina рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном HATOR Hypergang EVO Black (HTA-810), Замовлення №1154180

Швидка відправка й доставка, для мене великий плюс, що відправляють Укрпоштою. Оплачувала у відділенні без %. З товаром все було добре. Навушники класні, працюють без нарікань.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук і вітаємо з покупкою! Окремо дякуємо, що відмітили те, що при оплаті у відділенні, не потрібно сплачувати комісію за переказ, та швидкість доставки! Бажаємо Вам приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Юрий Гатенюк рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Збірка ПК, Замовлення №1271649

Все дуже якісно зібрали і вчасно. Служба підтримки на вищому рівні.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук з фото! Ваш новенький ПК має чудовий вигляд, вітаємо з покупкою! Раді, що змогли потішити Вас швидкістю та якістю обслуговування! Нехай ПК тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Nikolay Romeiko рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Клавіатура Asus ROG Strix Scope II 96 Wireless (90MP037A-BKUA01) Black, Замовлення №1275932

Один з найкращих магазинів на ринку, в перши чергу дивлюсь тут, потім інши магазини, якщо немає в наявності. Всі ситуації завжди вирішивалися адекватно, товар завжди якісний.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам, за такі приємні слова, та за те, що так високо оцінюєте нас та наш сервіс! Бажаємо Вам, щоб пристрій слугував довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Микола Журба рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston A400 960 GB (SA400S37/960G), Замовлення №N

Дякую за культуру обслуговування і за розуміння.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що оцінили наше обслуговування, та залишили такий приємний відгук! Нехай всі Ваші покупки будуть тільки вдалими! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Дмитрий Нагорный рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Повітряне охолодження Cooler Master MasterAir MA610P ARGB (MAP-T6PN-218PA-R1), Замовлення №1274820

Обслуговування на вищому рівні!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за відгук та за готовність рекомендувати нас! Раді що змогли задовольнити Вас рівнем обслуговування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Ольга Кириленко рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Фарба для принтера, Замовлення №1273121

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за те, що знайшли час залишити відгук! Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
rtk_xm29 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 січня 2024

Купив: Видеокарта Asus Dual GeForce RTX 4070 OC 12288MB (DUAL-RTX4070-O12G-WHITE), Повітряне охолодження be quiet! Pure Rock 2 (BK006), Замовлення №1268437, 1275651

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Перевірили Ваш випадок, дуже прикро, що справили на вас не найкраще враження! Ми вже пропрацювали помилки, що допустилися при обробці Ваших замовлень, сподіваємось, що в майбутньому зможемо Вас тільки радувати. Дякуємо Вам, що залишили відгук, та позначили що проблема вирішена! Бажаєм Вам приємного користування та тільки вдалих покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Справедливости ради, удалось связаться с отделом качества. Кулер, по всей видимости, был повреждён во время доставки Новой почтой. В отделе качества согласились заменить на новый. Что касается ситуации с видеокартой, пообещали провести работу с ответственными за произишедшее. Память забирал из магазина в Космо мол, пришла в нормальном состоянии
25 січня 2024 Відповісти
norrest не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 січня 2024

Хотів купити: Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 SUPER VENTUS 2X OC 12228MB (RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X OC)

Написав у бот з питанням про наявність відеокарти - підтвердили, що декілька днів на відправку. Сказав що хочу купити в оплату частинами, сказали ОК. Тільки зробив оплату, відразу кажуть що вибачте, карти не має. поставка буде через 9 днів. Тепер треба чекати до 3 днів повернення ліміту по оплаті, а сьогодні четверг. Купляйте оптаою частинами у перевіриних магазинах .
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили Ваш відгук, для нас це дуже важливо! Прикро, але під час консультації дійсно допустилися помилки. Завдяки Вашому відгуку змогли провести роботу над помилками, щоб подібні випадки більше не траплялися. Кошти Вам було повернуто в найшвидші терміни. Також хотіли б поділитися інформацією, що на сторінці товару, ми вказуємо терміни відправки товару, залежно від способу та міста доставки. Бажаємо Вам, щоб всі покупки були тільки приємними! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Кошти вже сьогодні повернулись. Додатково зателефонував менеджер, під час вибачень нарахували бонусів, що було приємносю несподіванкою. Проблема вирішена, дякую!
19 січня 2024 Відповісти
Андрій Малогуб рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Повітряне охолодження Deepcool LE720 (R-LE720-BKAMMN-G-1), Замовлення №1238868

Купляв це водяне охолодження в Телемарті, через місяць почала скрипіть, здав на сервісне обслуговування, через 15 днів виявили брак, сказали що я можу обрати таку саму водянку чи докинуть і взяти другу, докинув 500грн і взяв другу. Так що і до магазину і до сервісу я притензіц не маю.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за те, що залишили відгук! Дійсно деякі товари можуть мати дефекти, адже, ми займаємось технічно складними пристроями. Проте ми завжди готові до розв'язання подібних проблем. Ваш пристрій було передано до авторизованого сервісного центру, де визнано його непрацездатним. Дякуємо, що з розумінням поставилися до складнощів, що виникли. Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA