PRYLEPAS рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: SSD накопичувач GOODRAM PX600 1 TB (SSDPR-PX600-1K0-80), Замовлення №1258041

Все швидко та чітко. Замовляю не вперше, рекомендую!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо за такий приємний відгук та за Вашу довіру! Бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Alexander Pylypenko рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Миша Logitech G102 Lightsync USB Lilac (910-005854, 910-005857), Замовлення №1256155

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук з фото та за готовність рекомендувати нас! Нехай покупка тішить Вас тривалий термін. З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Игорь Донцов рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Корпус Fractal Design Pop Air RGB Cyan Core (FD-C-POR1A-02), Водяне охолодження Fractal Design Lumen S24 RGB v2 (FD-W-L1-S2412), Замовлення №1249930

Про магазин: Мені сподобався. Зробив замовлення 22го, на чекауті було вказано, що відвантаження буде 26го після 18 години. Передзвонив оператор і також про це попередив. 26го приблизно о 19 годині мені прийшло повідомлення з ТТН, 27го вже забрав на НП. Про товар: Корпус гарний, зроблений дуже якісно, важкий, залізо та скло. У комплекті є все що треба, але пластикові хомути я всеж таки докупив щоб ув'язати кабелі, в комплекті їх лише 4 штуки. Із мінусів - занадто великий.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за те, що залишили відгук з фото! Ми старанно працюємо над тим, щоб Ваші покупки потрапляли до Вас якомога швидше, дякуємо, що відмітили швидкість доставки! Бажаємо Вам приємного та тривалого користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Yoshi рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Материнська плата Asus TUF GAMING B550M-PLUS (sAM4, AMD B550), Материнська плата ASUS TUF GAMING B550M-PLUS (90MB14A0-M0EAY0), Замовлення №1240087

Мою проблему вирішили, я задоволений повністю роботою магазину. Дякую. Мирного неба.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам, що виправили відгук! Для нас дуже важливо що ми змогли вирішити Ваше питання та залишити приємне враження! Бажаємо Вам тільки приємних покупок та тривалого користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Евгения рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 2X BLACK OC 16384MB (RTX 4060 Ti VENTUS 2X BLACK 16G OC), Замовлення №1252987

Оформлення замовлення, оплата і доставка пройшли швидко і без жодних зволікань. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук з фото та за готовність нас рекомендувати! Вітаємо з покупкою та бажаємо тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Евгений Коваленко рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Відеокарта Asus ROG Radeon RX 6900 XT STRIX LC OC 16384MB, Замовлення №1252554

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук. Для нас особливо важливі такі відгуки, як Ваш. Навіть не зважаючи на те, що з товаром виникли складнощі, Ви дали нам шанс виправити ситуацію та з розумінням поставилися до неї! Раді, що змогли задовольнити Вас рівнем сервісу та обслуговування. Нехай всі Ваші покупки будуть тільки приємними! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Грошi повернули у той же день як отримали вiдеокарту. Я в захватi.
30 грудня 2023 Відповісти
Rostik Levchuk рекомендує цей магазин

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G OC, Замовлення №1251856

У мене підгоріла відеокарта, але дякую Telemart.ua відправили замовлення в неділю 24.12.2023 прийшло замовлення 25.12.2023
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо вам за відгук з фото! Раді, що змогли потішити Вас швидкою доставкою! Нехай нова відеокарта слугує Вам довго і справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Oleksandr Petrov рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: SSD-диск Kingston NV2 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4, Відеокарта Asus GeForce RTX 3060 Dual OC 12288MB, ОЗП Corsair DDR4 16GB (2x8GB) 3600Mhz Vengeance LPX Black, Процесор Intel Core i5-12400F 2.5(4.4)GHz 18MB s1700 Box, Материнська плата GIGABYTE B760 GAMING X DDR4, Замовлення №1078421; 1224096; 1251042

Телемарт є першокласним магазином. Робити покупки в якому- одне задоволення. Сервіс і зворотній зв'язок на високому рівні, сайт сам по собі зручний, а завдяки функції конфігуратора пк, навіть новачок легко зможе обрати підходящі комплектуючі.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за такі теплі слова! Такі відгуки, як Ваш мотивують нас працювати ще старанніше для наших клієнтів. Вдячні, що Ви оцінили наш рівень сервісу та обслуговування! Нехай покупка тішить Вас тривалий термін. З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Богдан Лысенко рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RX6700XT-12G, Замовлення №1249472

Замовив рефаб карту, поки все чудово. Доставили швидко, товар у гарному стані. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук! Раді, що змогли потішити Вас швидкістю доставки та якістю товару! Нехай пристрій слугує Вам довго та справно. Гарних свят! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
b2 рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Kingston FURY 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Beast Black (KF436C18BBK2/32) , Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston FURY 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Beast Black (KF436C18BBK2/32), Замовлення №1252507

Дякую магазину за чудовий сервіс. Купую тут не перший раз, завжди справляються на "відмінно"
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам що знайшли час залишити відгук про нашу співпрацю та за високу оцінку нашого обслуговування! Будемо намагатися працювати для Вас ще краще! Гарних Вам свят! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA