Алекс Ян рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Збірка ПК, Замовлення №№1255610

Дуже дякую Денісу (магазин М.Харків) за допомогу у виборі комплектующіх, та збірку ПК!!!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дуже дякуємо Вам за відгук з фото! Ваш новенький ПК має чудовий вигляд! Особливо приємно, що Ви відмітили роботу нашого спеціаліста! Бажаємо, щоб ПК довго тішив Вас! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Sergey Ponomarenko рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Зарядна станція Choetech BS006 2000W 1997Wh, Замовлення №1208959

Зарядна станція Choetech BS006 2000W 1997Wh - товар відповідає характеристикам, все тримає та заряджає. Доставка безкоштовна і в терміни. Магазин рекомендую
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам, що залишили відгук про свій досвід використання пристрою та про нашу співпрацю! Нехай станція слугує Вам довго та справно. З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
_Yur_ не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 січня 2024

Купив: Powerbank Ugreen PB205 25000mAh 145W (90597A) Grey, Замовлення №1223323

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Завдяки йому ми змогли проаналізувати наші сервісні процеси більш детальніше! На разі дійсно є таке обмеження, на обмін товару при безготівковому рахунку. Коли здійснюється покупка безготівковим розрахунком то виставляється рахунок на конкретний товар та конкретну суму до сплати. А далі це впливає на фінансову звітність. Однак, ми раді, що змогли для Вас знайти альтернативне рішення, чим виправили Ваше ставлення до ситуації! Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Як виявилось, у магазина є чудо-відділ, який слухає та чує клієнтів і намагається їм допомогти в нестандартних ситуаціях. Моє питання вирішено, трохи довго, але результативно. Дякую, що змінили мою думку про себе.
12 січня 2024 Відповісти
Людмила В. рекомендує цей магазин
1 січня 2024

Купив: Звукова карта зовнішня UGREEN CM383 (80864), Замовлення №1259080

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук та за готовність рекомендувати нас! Нехай всі Ваші покупки будуть вдалими! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Pawel1978 рекомендує цей магазин
1 січня 2024

Купив: Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ211, Замовлення №1253971

Завжди дуже приємно мати справу з Телемартом, якщо щось замовляєш то точно впевнений, що товар прийде у відповідному стані, замовляв ноутбук прийшов швидко, та й ще і промокод буд доволі суттєвим, не перший раз замовляю. Високий рівень сервісу, дуже дякую, так тримати!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук про нашу співпрацю! Для нас дуже важливо знати, що ми задовольнили Вас рівнем обслуговування! Окрім цього, дякуємо, що слідкуєте за нашими акціями та подіями на сайті! Сподіваємось і надалі будемо радувати Вас приємними знижками! Нехай ноутбук слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Олександр рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці

Купив: Збірка ПК, Замовлення №№1245837

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня, Олександр! Дякуємо Вам, що залишили відгук, детально описали ситуацію та додали фото! Прикро, але іноді дійсно бувають ситуації, коли технічно складні пристрої виходять з ладу, або мають дефект. Проте ми завжди готові розглядати такі випадки в індивідуальному порядку, як і сталося у Вашому випадку. Щиро вдячні Вам за розуміння, та за те, що оновили відгук! Нехай ПК слугує вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Сервісний після діагностики погодив заміну карти. Дякую Телемарт за швидку реакцію
3 січня 2024 Відповісти
Alexandr Sh рекомендує цей магазин

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX82U, Замовлення №1255508

Заказав і вчасно отримав маршрутизатор. Працює як треба, хоча не всі світлячки світять, як бажав :)
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук! Будемо вдячні, якщо Ви поділитися з нами фото, на якому видно, що саме не світиться так, як очікували. Зробити це можна на нашу пошту sales@telemart.ua Бажаємо Вам приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Сергей Палий рекомендує цей магазин

Купив: Be Quiet! Straight Power 12 750W (BN336), Замовлення №№1258803

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що знайшли час оцінити нашу роботу! Бажаємо Вам приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Max Pysarenko рекомендує цей магазин

Купив: Монітор Asus 31.5, Замовлення №1253141

Терміні такі собі, 25 оплатив - 29 отримав. Сам працюю з "віддаленими складами")) в мене швидше все відбувається.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук! Ваше замовлення дійсно прямувало зі складу постачальника, та ми як правило попереджаємо про такі терміни наших клієнтів. Бачимо, що повідомлення з датою відправки замовлення надійшло Вам одразу після його оформлення. Будемо вдячні, якщо Ви поділитися з нами інформацією, як можна пришвидшити цей процес. Будемо очікувати від Вас зворотного зв'язку на нашу електронну пошту sales@telemart.ua З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Irina Korobkova не рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Збірка ПК, Замовлення №1252678

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук. Для нас дуже важливі враження клієнтів. Ми дуже хотіли б вирішити Ваше питання та переглянути його. Для цього нам потрібна додаткова інформація. На Вашу електронну пошту надіслали повідомлення, будемо вдячні за Вашу відповідь З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA