Людмила Корнеева рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Мікрофон MSI IMMERSE GV60 STREAMING MIC (OS3-XXXX002-000) Black, Замовлення №1259088

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за готовність рекомендувати нас та за Ваш відгук! Нехай пристрій тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Андрей Роспутько не рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Материнська плата ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4, Материнська плата ASUS TUF GAMING B660M-PLUS D4, Замовлення №1260997

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук! Він допоможе нам покращити наш сервіс кур'єрської доставки. Ми додатково перевірили що саме відбувалося з Вашим замовленням. На жаль, в тому випадку, коли клієнт не готовий забрати замовлення у кур'єра в назначений час, воно повертається на головний склад і потрібно робити замовлення заново. Для того, щоб забрати замовлення в нашому шоурумі, при оформленні замовлення потрібно обрати спосіб доставки "Самовивіз", та обрати де саме Вам буде зручно забрати замовлення. При виборі кожного зі способів доставки, у кошику, Ви можете побачити які саме терміни відправки в обраному Вами варіанті. Сподіваємось в розмові нам вдалося порозумітися. Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
MaDooL L рекомендує цей магазин

Купив: Корпус DarkFlash A290 без БЖ White, Замовлення №№1151816

Все було зроблено в найкращому вигляді
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за такий приємний відгук з фото! Ваш ПК в новенькому корпусі виглядає просто чудово! Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо знову в нашому шоурумі. З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Bohodar Kolisnyk не рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Повітряне охолодження ID-COOLING SE-214-XT ARGB WHITE, Замовлення №1264500

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Прикро, що при Вашому візиті в наш шоурум виникла така неприємна ситуація. Ми перевірили роботу наших співробітників та провели роботу над помилками. Маємо надію, що ця ситуація не стане для Вас показовою та ми знову побачимо Вас в нашому шоурумі. Сподіваємось, в телефонній розмові нам вдалося досягти порозуміння! Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Vlad Biziukov не рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Материнська плата Gigabyte B760M AORUS ELITE AX (s1700, Intel B760), Замовлення №1150986

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дуже прикро, що виникла така ситуація! Ми детально проаналізували Ваш випадок. Ваша материнська плата була прийнята на діагностику та передана до авторизованого сервісного центру виробника, що займається ремонтом. Інформація, що надав Вам менеджер в чаті була основана з особистого досвіду, адже зазвичай писк котушок індуктивності це доволі індивідуальна ситуація, що завжди потребує додаткового розгляду. Ми відправляємо товар до авторизованого сервісного центру в подібних випадках за проханням клієнтів. Це пов'язано з тим, що подібний дефект не є істотним та не має прямого впливу на працездатність приладу, а на його діагностику потрібен доволі тривалий час. Результат ремонту, що виконує авторизований сервісний центр Ви завжди можете знайти у акті, що отримуєте разом з відремонтованим товаром. Наші менеджери не володіють такою інформацією, до тих пір, поки авторизований сервісний центр не видасть акт виконаних робіт. Наразі, задля вирішення питання, Вашу материнську плату було повторно передано до авторизованого сервісного центру. Очікуємо на рішення. Як тільки ми отримаємо відповідь, з Вами зв'яжеться наш сервісний спеціаліст та повідомить яке рішення було прийнято по Вашому пристрою. Ми розуміємо наскільки неприємною для Вас є ця ситуація та дуже сподіваємось, що зможемо знайти спільну мову у вирішення цього питання. Дякуємо за Ваш відгук! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Я так само повертав відеокарту, відправляють назад буду дивитись чи замінили на нову
5 січня 2024 Відповісти
Ervin Domokosh рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Ігровий ПК EVOLVE SpecialPart Gaming PC (EVSP-GPCi1350N407-D532S1TBk) Black, Замовлення №1261221

Найкращий магазин комп'ютерної техніки!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук та рекомендацію! Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Shymanskiy Miroslav рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Збірка і тестування системи, Замовлення №1231839

Купував в телемарті комплектуючі для ПК і послугу " Збірка і тестування системи" по акції. ПК зібрали за 10 днів і на наступний день відправили, прийшов цілий з упаковками від комплектуючих. Запустивя без нарікань + була уже встановлена Windows 11. Коли збирав перший ПК 4 роки назад, то виявилось що відеокарта (RX 580 Nitro) була з дефектами, мені її успішно обміняли на іншу (GTX 1650 S). Це уже вдруге як збираю ПК на цьому сайті, тому рекомендую.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам, що залишили відгук та за тривалу співпрацю! Раді, що змогли потішити Вас нашою послугою збірки, а також сервісним обслуговуванням! Бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Aligarh Ahmediwich рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Корпус Deepcool CH370 White (R-CH370-WHNAM1-G-1), Замовлення №1260371

Купував корпус 31, через новий рік прийшло тільки 2 але все гарно, все працює!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук та готові рекомендувати нас! Так дійсно, на свята мали багацько замовлень, але дуже старалися виконати їх вчасно! Сподіваємось наступного разу зможемо приємно вразити Вас швидкістю відправки! Бажаємо Вам приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Алекс Ян рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Збірка ПК, Замовлення №№1255610

Дуже дякую Денісу (магазин М.Харків) за допомогу у виборі комплектующіх, та збірку ПК!!!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дуже дякуємо Вам за відгук з фото! Ваш новенький ПК має чудовий вигляд! Особливо приємно, що Ви відмітили роботу нашого спеціаліста! Бажаємо, щоб ПК довго тішив Вас! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Sergey Ponomarenko рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Зарядна станція Choetech BS006 2000W 1997Wh, Замовлення №1208959

Зарядна станція Choetech BS006 2000W 1997Wh - товар відповідає характеристикам, все тримає та заряджає. Доставка безкоштовна і в терміни. Магазин рекомендую
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам, що залишили відгук про свій досвід використання пристрою та про нашу співпрацю! Нехай станція слугує Вам довго та справно. З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA