Максим Шищак не рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Хотів купити: Електрогриль притискний OptiGrill 2in1 GC772D30

Ціна на хотлайні і в магазині відрізняється вдвічі при оформленні
Відповідь представника «Техномастер»
27 лютого у нас стався збій на сайті, помилки було оперативно усунуто, але ціни встигли потрапити на Хотлайн. Оскільки оновлення відбувається з невеликою затримкою за часом, ви встигли побачити розбіжності по цінам. Просимо вибачення за незручність.
Liudmyla Bludova рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний SG1 80 V (3700512), Замовлення №ТТ000586955

Купили водонагрівач Ariston1 SG 80 V ( 3700512) в магазині Техномастер, залишились дуже задоволені товаром, працює відмінно, швидко нагріває воду. Швидка доставка. Рекомендую!
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо, Людмила, що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Slavka рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Праска Tefal SV 6111 E1, Замовлення №№ТТ000579812 (S165108)

Сервіс, як і завжди, на висоті! Замовляю тут вже вдруге, швидкістю обробки замовлення, ставленням до клієнта, доставкою дуже задоволена ? А ще ціна була на 300 грн нижча, ніж у конкурентів з тією ж гарантією:) Харків, успіхів і процвітання Вам! Ваш постійний покупець з повагою?
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо, що поділилися з іншими своїм досвідом покупки і що є нашим постійним клієнтом. Чекаємо на ваші наступні замовлення!
Max Krasnikov рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Обігрівач ЕВНА-2,5/230 С2 (мбі), Замовлення №ТТ000472194

Один из лучших интернет магазинов. Особенная благодарность менеджеру Евгению. Начиная с 2017 года и по сегодняшний день покупаю технику в этом магазине. Куплено порядка 19 позиций, всегда своевременная доставка. Услугой установки и подключения также доволен. Особенно нравится, что можно менять накопленные баллы от супермаркета Класс на денежные ваучеры, которыми можно расплатиться при покупке в техномастере. Магазин однозначно всем рекомендую.
Відповідь представника «Техномастер»
Спасибо, Максим, что являетесь нашим постоянным клиентом и что рекомендуете нас другим. Ждем ваших следующих заказов!
Ульяна Несинова рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Power bank Aspor, Замовлення №ТТ000566974

Замовлення прийняли швидко, доставка вчасна. Є можливість оглянути товар перед оплатою. Покупкою задоволена
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо, Уляна, що обрали наш інтернет-магазин. Звертайтесь ще!
Руслан Д не рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Хотів купити: Обігрівач IH-2500-CBN1B

Макс Днепровский рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Пилосос з аквафільтром Bora 4000, Замовлення №S162180

Заказал товар, номер заказа пришли в sms и в почту, далее позвонила вежливая менеджер, обговорили сделку, в заявленный день доставки пришла sms, курьер перезвонил за час, после доставки и перед оплатой курьер сам посоветовал проверить технику на наличие рабочего состояния (не знаю имя курьера, но ему респект).
Відповідь представника «Техномастер»
Спасибо, Макс, что поделились своим опытом покупки в нашем магазине. Обращайтесь!
zakvaska 777 рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Купив: Мультиварка - скороварка REPC73-B, Замовлення №534056

Все працює. Покупкою дуже задоволена. Купувала в травні.
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо за відгук. Звертайтесь ще!
Sergiy Perevertnyuk рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Купив: Машинка для стрижки TN5221F4, Замовлення №S161771

Зв'язались одразу, уточнили замовлення. Щоправда, товару в магазині не виявилось. Відправили аж через 3 дні. Але це обговорювалось. Товарний чек і гарантійний талон прикладені. Роботою магазину задоволений.
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо, Сергій, що поділилися своєю думкою. Чекаємо на ваші наступні замовлення!
Денис Махров рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Занурюваний блендер RTB508-W, Замовлення №552352

Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо за відгук. Звертайтесь ще!