Julia Vlasyuk рекомендує цей магазин
10 червня 2022

Купив: Морозильна камера snaige F 10 SMT 6002F, Замовлення №S147459

Запит щодо наявність товару та оформлення зайняло меньше 10 хвилин.
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо, Юлія, що оцінили нашу оперативність. Звертайтесь ще!
jenya247 рекомендує цей магазин
20 травня 2022

Купив: Gorenie OGBS 50SMV9, Замовлення №432232

Дякую за оформлення заказу та своєчасну доставку товару. Дуже ввічлеві і уважні менеджери з оформлення та доставки товару.
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо, що відмітили нашу роботу. Звертайтесь ще!
Роман не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 квітня 2022

Купив: Мультиварка Tefal CY 625 F34, Замовлення №422896

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Замовив та оплатив завдаток за мультаварку 20.03. Повідомили, що 21.03 надішлють мультиварку. 21, 22, 23, 24, 25 товар не відправляли. Відправили лише 26.03. В результаті мультиварку надіслали без контейнеру під конденсат, про що відразу повідомив магазин, де повідомили, що звяжуться. Але після цього з магазину вже не дзвонили......
Через декілька тижнів мені перетелефонували та повідомили, що контейнер є в наявності. Дякую, хоча і не за швидке, але вирішення мого питання магазином! Дякую!
9 травня 2022 Відповісти
Teplokontrol рекомендує цей магазин
5 січня 2022

Купив: Миксер Bosch MFQ4020, Замовлення №405667

Товар отправили в оговоренные сроки, миксер качественный, работает чётко, цена умеренная. Я доволен.
Відповідь представника «Техномастер»
Благодарим за отзыв. Ждем ваших покупок в нашем магазине и в будущем!
Алина Мосинян рекомендує цей магазин
29 жовтня 2021

Купив: Блендер ZELMER, Замовлення №383753

Відповідь представника «Техномастер»
Благодарим вас, Алина, за такой теплый отзыв. Спасибо за доверие и прекрасные слова в адрес нашего магазина. Все наши сотрудники – профессионалы, которые с удовольствием смогут ответить на все ваши вопросы и пожелания в выборе товара! Обращайтесь!
Анна Котивец рекомендує цей магазин
30 серпня 2021

Купив: Вытяжка наклонная Elica SHIRE BL/A/60, Замовлення №TT000366207

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Заказала вытяжку в Техномастере и осталась довольна! Цена, в принципе, как у всех, но можно платить баллами из Класса. Однозначно буду делать покупки еще!
Відповідь представника «Техномастер»
Спасибо за заказ. Обращайтесь!
Рокки Мопс рекомендує цей магазин
28 липня 2021

Купив: Холодильник siemens kg 39 nai 306

Відповідь представника «Техномастер»
Спасибо за высокую оценку нашей работы!
Как вы холодильник проверяли? Он же должен отстоятся 2 часа перед тем как в розетку включать
4 вересня 2021 Відповісти
Oleksandr Kondrash рекомендує цей магазин
19 червня 2021

Купив: Мультиварка Moulinex MK708832, Замовлення №354170

Чудовий магазин! Всім рекомендую! Замовим мультиварку зі складу, сказли що зможуть доставити в ср і запитали чи зможу я почекати. Був приємно здивований коли на 5 днів раніше, в сб, прийшло повідомлення що товар на складі. Доставка працює на супер рівні!!!
Відповідь представника «Техномастер»
Дякуємо за відгук. Звертайтесь ще. Гарного дня!
Татьяна Владимирова не рекомендує цей магазин
12 червня 2021

Хотів купити: janome l 394

Маргарита Маргарита рекомендує цей магазин
10 червня 2021

Купив: водонагрівач термекс H-15U pro, Замовлення №615253

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Гарний магазин Зробили електронне замовлення Приїхали, забрали, без очікування