vimev не рекомендує цей магазин
19 листопада 2022

Хотів купити: AMD Ryzen 9 7950X

Зробив замовлення після 21:00 год. На наступний день о 10:00 перетелефонував менеджер і сказав, що товар закінчився, хоча на хотлайн та у них на сайті вказано, що товар В НАЯВНОСТІ. Не рекомендую
Відповідь представника «PulsePad»
Доброго дня! Приносимо свої вибачення, але таке іноді буває, в наявності була 1шт, і його замовили перед Вами, наявність не поправили так як був вже не робочий час.
Yrchik_G рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Купив: Видеокарта ASUS ROG-STRIX-RTX3060, Замовлення №39831

Магазин хороший. Выбор видеокарт отличный. Характеристики видеокарты соответствуют заявленным. И самое главное она у них была в наличии а не под заказ. Доволен. Рекомендую.
Mixxo_Max рекомендує цей магазин
15 листопада 2022

Купив: Aled RR H7 6000K 28W, Замовлення №40650

Магазин с хорошим выбором товара. Описание на высоте. Заказал через сайт. Оперативно отзвонились и уточнили наличие и цену. Лампочки получил точно те что заказал. Светят на отлично. Рекомендую.
Volodymyr_Cher рекомендує цей магазин
13 листопада 2022

Купив: Mystery MAC-300 12/220V, Замовлення №39925

Добрий магазин з не поганим вибором товару. Великий вибір інверторів. Добре та швидко отримав консультацію по даному товару. Дякую.
Rom_Vitaliy рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Автоинвертор Mystery MAC-300, Замовлення №37868

Сосед по гаражу покупал такой же в этом магазине. Оказался в наличии. Оставил заказ. Быстро набрали и уточнили все нюансы. Доволен. Рекомендую.
Ser_Konst рекомендує цей магазин
8 листопада 2022

Купив: Garmin Fenix 6X Pro, Замовлення №37423

Давно мечтал сменить свой фитнес браслет на нормальные смарт-часы. Магазин нашел через интернет. Сделал заказ. Быстро набрали и согласовали все детали. Очень доволен. Рекомендую.
Max_036 рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Купив: Lenovo Tab P11 Plus 6/128Gb, Замовлення №36884

Планшет покупал для сына. Магазин понравился. На мой звонок ответили очень быстро. Хорошо проконсультировали по цене и наличии разных моделей. Помогли с выбором. Сын доволен. Я доволен. Рекомендую.
Oleksiy_V рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Купив: Marchall Minor 3 Black, Замовлення №38084

Надоели проводные наушники. Давно присматривал себе хорошие беспроводные. Выбор остановил на Marchall Minor. В данном магазине показало что они есть в наличии. Оставил заявку. Перезвонил консультант, подтвердил наличие и актуальную цену. Наслаждаюсь хорошим звуком. Рекомендую.
Денис Калинин рекомендує цей магазин
22 жовтня 2022

Купив: lenovo ideapad 3 15itl05 (8lenovo1x800klus)

Отличный магазин, всё на высоте, и наличие, и консультация, и отправка. обязательно заскочу сюда ещё раз))
Galaxy Chess рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Купив: Смартфон Motorola Moto E 2nd. Gen 8GB XT1524 (Black), Замовлення №12080187

Замовлення пройшло без проблем, доставка також, але нажаль товар мені не зовсім підійшов, тому вимушений був повернути. Повернення також пройшло без проблем за що велика повага та дякую, в майбутньому тут обов'язково ще щось замовлю)