mylix рекомендує цей магазин
2 серпня 2022

Купив: ASUS TUF-RTX3080TI-O12G-GAMING, Замовлення №24561

Чудова карта за гарною ціною. Приємно задоволений, що муха не сиділа, заводські плівки, заклейки, все на місці. Магазин рекомендую.
shkurik рекомендує цей магазин
29 червня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S21 FE 5G 6/128GB Graphite (SM-G990BZAD, SM-G990BZAF), Замовлення №00000019823

Все пройшло швидко: від заказу до відправки товара в той же день. Робив повну предоплату (а це майже 18000) комісії не було! Магазин рекомендую!
Sarch рекомендує цей магазин
27 червня 2022

Купив: Пылесос с мешком Karcher VC 2, Замовлення №00000020155

Наявність, ціна, сам товар - все добре. Питань не маю, замовив де після дзвінка узгодили, після приїхав и забрав. Сервіс нормальний. Можу рекомендувати, ціни нормальні, навіть буває що трішки нижче того что на ринку вцілому.
Вікторія ЛП рекомендує цей магазин
8 червня 2022

Купив: Графический планшет Wacom Intuos S Black (CTL-4100K-N)

Александр не рекомендує цей магазин
21 травня 2022

Хотів купити: Amazon kindle, Замовлення №00000015068

Сказали що є в наявності, чекають на мене. Приїхав із Бучі, прочекав 15 хвилин. Після чого мені сказали що товару нема. Буде через два дні. Тобто вони не взмозі контролювати наявність і залишки товару. Не рекомендую звертатись, марно витрачений час і бензин.
Phantasia рекомендує цей магазин
26 березня 2022

Купив: Samsung R190 Galaxy Buds Pro, Замовлення №9387

Швидко зв'язалися: товар в наявності, ціна актуальна. Одразу ж відправили, вже наступного дня отримала відправлення! Дуже дякую магазину за таку чудову роботу! Рекомендую
Denis Chernousov рекомендує цей магазин
1 лютого 2022

Купив: Ноутбук Alienware m15 R3 (AWM15-7593BLK-PUS), Замовлення №56144

Отличный ноутбук. Забирал самовывозом из магазина. Все прошло отлично.
Олег Лысяк рекомендує цей магазин
27 січня 2022

Купив: Наушники Beyerdynamic770, Замовлення №04037

Не смотря на очень низкую цену, были опасения на подделку. Благо есть магазин на самовывоз в г. Киев, заказал у них. По факту наушники оригинал, и по приятной цене с учётом что б/у продают отчаянные люди по такой цене.
Andrii Krupka рекомендує цей магазин
25 січня 2022

Купив: Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Dyson Cyclone V11 Torque Drive

покупал у ребят пылесос пару недель назад у них оказалась самая дешевая цена в городе + бесплатная доставка где-то в 11 я написал им на сайте, уточнил нюансы по модели пылесоса а в районе 16-30 ко мне приехал курьер, который доставил пылесос из минусов: такое впечатление, что товар вскрывался ранее, но точно не пользовался (пыль бы была внутри бака) товар оригиниальный. я покупкой доволен
customer78 не рекомендує цей магазин
24 січня 2022

Купив: Хромбук HP Chromebook 14a-nd0010nr

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Я правильно зрозумів, що вам не підійшов Хромбук через те, що там Хром система?
3 лютого 2022 Відповісти