Artem_Kar рекомендує цей магазин
3 жовтня 2022

Купив: DJV Mavic 3 Fly More Combo, Замовлення №32283

Квадрокоптер просто улет. Очень понравился, качество на высоте. И цена устроила. В этом магазине уже покупаю несколько раз. Быстро все получил. Одним словом - рекомендую.
Alex8Alex рекомендує цей магазин
26 вересня 2022

Купив: Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022, Замовлення №31960

Искал именно эту модель. Магазин посоветовал друг. Понравилось наличие и цена. Быстро связались и подтвердили наличие и цену. Доволен. Рекомендую.
Serg_JR рекомендує цей магазин
23 вересня 2022

Купив: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Sage, Замовлення №30890

Хороший магазин с низкими ценами на технику. Заказал и не пожалел об этом. Быстро все оформили и получил заказ. Спасибо ребятам
Руслан рекомендує цей магазин
22 вересня 2022

Купив: Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis 7P+ White for PS5 (61471), Замовлення №33552

Моя перша покупка в даному магазині пройшла більш ніж вдало. Привітний менеджер. Товар був в наявності та відправили в день замовлення. Замовлю в них ще при нагоді. Рекомендую PulsePad.
Klin_Kat рекомендує цей магазин
20 вересня 2022

Купив: Oral-B iO Series 9 Rose, Замовлення №24095

Сравнила цены и в этом магазине оказалась самая приемлемая. Можно смело заказывать здесь технику, рекомендую/
NikNov рекомендує цей магазин
14 вересня 2022

Купив: Видеокарта ASUS ROG-STRIX-RTX3080, Замовлення №27767

Крутая видяха, крутой магазин. Всем доволен и могу рекомендовать. Покупаю не первый раз здесь, можно доверять.
Volodymyr Seleznov не рекомендує цей магазин
14 вересня 2022

Купив: Видеокарта MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Прокоп_О рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Amazfit T-Rex Army Green, Замовлення №19389

Сделал заказ. Уже через 10 мин перезвонили с магазина. Обговорили оплату и время когда можно забрать товар. Очень доволен покупкой. буду рекомендовать.
Мельник Артем рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Купив: Garmin Fenix 7x

Замовив годинник ціна приємна, годинник супер відправили того ж дня, обслуговуванням задоволений рекомендую магазин!
Andrii не рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Хотів купити: Спортивний годинник Garmin Forerunner 45s Black (010-02156-12/02)

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Ціна на сайті не актуальна.
Відповідь представника «PulsePad»
Добрий день! Нажаль зараз таке може траплятись, курс нестабільний, ціни не завжди встигаємо правити, просимо вибачення за незручності!