ДЕНИС АНТОНЕНКО рекомендує цей магазин

Купив: Смарт-годинник Haylou RS4 Plus LS11 Black, Замовлення №2845689

Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Денисе! Наша команда дуже щаслива бачити ваше задоволення від нашого магазину і ми очікуємо, що ці позитивні відчуття супроводжуватимуть вас під час усіх наступних візитів. Бажаємо вам успіхів та чудового настрою. Ми завжди готові допомогти вам!
Anastasiia_andr рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Cтилус Apple Pencil 1st Generation (MQLY3), Стилус Apple Pencil 1st Generation (MQLY3), Замовлення №456734

Стилус прийшов на наступний день. Все сподобалось, обслуговування чудове. Консультант перетелефонувала одразу (через 5 хвилин). Замовлення відправили в той же день. Товар прийшов цілий, неушкоджений, дуже добре запакований. Магазин рекомендую. Порадили взяти гарантію на 12 місяців, сказали, що в кінці терміну дії(невикористання) можна взяти товар на суму гарантії.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Анастасіє! Ми дуже раді, що вам все сподобалося. Дякуємо за рекомендацію, а також за час, який ви приділили для відгуку про нашу роботу. Подібні відгуки – це найкращий показник для нас. Адже задоволені клієнти – це те, над чим наша команда працює щодня. Нехай вам щастить і бажаємо гарного настрою!
Pavlo Pashko рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Apple MagSafe Charger (MHXH3), Замовлення №456064

Давно купую на цьому сайті. І кожен раз залишаюсь задоволеним послугами і таваром.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Павле! Ми щиро цінуємо, що ви витратили свій час, щоб поділитися своїми враженнями про наш магазин. Величезна радість для нашої команди відчувати, що ми відповідаємо вашим очікуванням. Бажаємо прекрасного настрою і хай вам завжди щастить. З нетерпінням чекаємо на ваш наступний візит!
Yuriy Garkaviy рекомендує цей магазин

Купив: Підставка для монітора 2E Gaming CPG-007 Black, Замовлення №456234

Магазин просто супер! Просто замовив, заказ швидко опрацювали та переслали.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Юрію! Щиро дякуємо вам позитивний відгук. Це наша головна нагорода, коли клієнт залишається задоволеним. Наша команда з усією відданістю та увагою готувала це замовлення. Ми дуже раді, що вам сподобалася наша робота. Сподіваємося, що покупка принесла вам багато радості. Бажаємо вам успіху, чудового настрою і з нетерпінням чекаємо на ваш наступний візит до нас!
Katya рекомендує цей магазин

Купив: Принтер етикеток NIIMBOT D110 White (A1A88228007), Замовлення №456585

Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Катерино! Нам дуже приємно чути, що ви цінуєте наш сервіс та задоволені роботою менеджерів. Ваш позитивний зворотний зв'язок надихає нас на подальші покращення. Ми бажаємо вам удачі та відмінного настрою. Чекаємо з нетерпінням на нові можливості порадувати вас!
Alexandr Aladyin рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Насадка для електричної зубної щітки Oclean Toothbrush Head for One/SE/Air/X Pink 2pcs PW03, Замовлення №455876

Замовляв насадки до зубної щітки. Отримав наступного дня НП. Швидко та зручно. Рекомендую цього продавця.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Олександре! Дякуємо вам за відгук та рекомендацію. Ваша позитивна оцінка є джерелом нашого натхнення. Нам неймовірно приємно, що покупка принесла вам задоволення та викликає позитивні емоції. Бажаємо подальших успіхів та відмінного настрою. Ми завжди раді бути вам корисними та з нетерпінням чекаємо на ваше наступне звернення до нас!
Богдан Гуменюк рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Magnetic Mini Wireless Fast Charge Overseas Edition 20W 10000 mAh Black (PPCX070001), Замовлення №450593

Все пройшло чудово, дякую.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Богдане! Нам безмежно приємно, що наш магазин викликав у вас позитивні емоції. Ваше задоволення є нашим натхненням для подальшого вдосконалення. Бажаємо вам всього найкращого і з нетерпінням очікуємо наступної можливості зробити ваш досвід покупок ще кращим!
alexsy_21 рекомендує цей магазин

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 5700X (100-100000926WOF), Замовлення №№: 455947

Отличное обслуживание,удобная форма выбора,достаточно вариантов для оплаты.Быстрая обратная связь и очень порадовала скорость отправки заказа.Вся сопроводительная документация без напоминания находилась с товаром,упаковка на высоте.Отличный магазин,рекомендую для сотрудничества.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день! Нам надзвичайно приємно, що ви залишилися задоволені. Дуже вдячні за вашу рекомендацію та витрачений час на написання відгуку. Наша команда щоденно прагне дарувати радість клієнтам і такі відгуки — найкращий індикатор успіху. Бажаємо вам удачі та чудового настрою. Звертайтесь до нас ще!
Volublemonk рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G335 Wired Gaming White (981-001018), Замовлення №455748

Топ магазин, посылка пришла на следующий день
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Нам неймовірно приємно отримати таку позитивну оцінку. Ваше задоволення від нашого обслуговування є для нас надзвичайно важливим. Ми будемо намагатися і далі виконувати свою непросту роботу на найвищому рівні. Чекаємо вас за новими покупками та бажаємо чудового настрою!
Артем Долгуля рекомендує цей магазин

Купив: xbox wireless headset, Замовлення №455207

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Артеме! Ми щиро вдячні вам за те, що знайшли час та відгукнулися про ваш досвід з нашим магазином. Це велике задоволення для нас зрозуміти, що ми відповідаємо вашим сподіванням. Бажаємо вам всього найкращого і чекаємо за новими покупками!