Микола Данильченко рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Портативна колонка JBL Go 3 Blue Coral (JBLGO3BLUP), Замовлення №459537

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Магазин супер, рекомендую
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Миколо! Дякуємо вам за відгук та рекомендацію. Ваша позитивна оцінка є джерелом нашого натхнення. Нам неймовірно приємно, що покупка принесла вам задоволення та викликає позитивні емоції. Бажаємо подальших успіхів та відмінного настрою. Ми завжди раді бути вам корисними та з нетерпінням чекаємо на ваше наступне звернення до нас!
Евгений Петров рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Ліхтар , Замовлення №462409

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Євгене! Ми щиро вдячні вам за те, що знайшли час та відгукнулися про ваш досвід з нашим магазином. Це велике задоволення для нас зрозуміти, що ми відповідаємо вашим сподіванням. Бажаємо вам всього найкращого і чекаємо за новими покупками!
Дмитрий не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 січня 2024

Хотів купити: Смартфон OnePlus Nord CE 3 Lite 8/256GB Pastel Lime

Відповідь представника «Touch»
Добрий день! Ми уважно перевірили надану вами інформацію. На жаль, працівник магазину дійсно помилився при інформуванні по гарантії. Ваше незадоволення абсолютно обґрунтоване. Просимо у вас вибачення за цей момент. Ми вже провели бесіду з відповідальним співробітником та вжили необхідних заходів, аби в майбутньому подібні помилки не повторювалися. Сподіваємось на ваше розуміння. Маємо надію, що ви повернетесь до нас за покупками!
10.01.24 зв'язалася представник магазину Анастасія. Сказала, що випадок буде перевірено і додатково зателефонує. 15.01.24 Анастасія повідомила, що всі данні підтвердилися, продавець допустив помилку. А магазин приносить вибачення.
15 січня 2024 Відповісти
Камилла Шикитка рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Наушники Hoco EW53 Stereo Headset White, Замовлення №460467

Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Нам неймовірно приємно, що ви оцінили роботу нашого інтернет-магазину. Ваш позитивний відгук стимулює нас до дальших покращень. Бажаємо вам удачі та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на можливість знову вас обслуговувати!
Сергій Хлевнюк рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Геймпад 8Bitdo Pro 2 Bluetooth Gamepad G classic, Замовлення №459087

Дякую магазину за низьку ціну, зв'язались за короткий час, відправка в той самий день. Товар доставили швидко, не пошкоджений. Мені сподобався цей магазин.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Сергію! Ми дуже цінуємо вашу гарну оцінку та час, витрачений на відгук. Приємно знати, що наші послуги вам до вподоби, дякуємо. Сподіваємося, що придбаний товар приноситиме лише позитивні емоції. Будемо раді бачити вас знову серед наших клієнтів – ми завжди готові вам допомогти!
Игорь Моторный рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Розумний світильник Xiaomi Mi Smart LED Ceiling Light 350mm BHR4852TW (MJXDD03SYL), Замовлення №460846

Все чудово, доставили на наступний день
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Ігорю! Щиро дякуємо вам за вибір нашого магазину та за надзвичайно позитивний відгук. Ваша задоволеність - це найкращий подарунок для нашої команди. Ми з особливою турботою виконували це замовлення, щоб доставити вам найкращі враження від покупок. Бажаємо успіхів та чудового настрою. Завжди будемо раді вам допомогти!
Elena Berezina рекомендує цей магазин

Купив: прямий диван МОДЕРН Тетріс, Замовлення №0000-282933

Якісне та швидке обслуговування!
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Олено! Від щирого серця дякуємо вам за такий позитивний відгук та високу оцінку нашої роботи. Нам дуже приємно, що ви отримали задоволення від своєї покупки та нашого обслуговування. Бажаємо вам успіхів і гарного настрою. Замовляйте спокійно – все буде надійно!
Екатерина Гайворонская рекомендує цей магазин

Купив: Настінне кріплення під Xbox s, Замовлення №460424

замовлення №460424 відповідало і відправлено швидше ніж очікувала. Рекомендую магазинчик
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Катерино! Дуже дякуємо за те, що оцінили наші зусилля і поділилися своїми позитивними враженнями. Ваша рекомендація та час, витрачений на відгук, для нас безцінні. Бажаємо удачі та відмінного настрою. Обов'язково приходьте знову, вам завжди раді!
Gianni рекомендує цей магазин

Купив: Планшет для малювання Xiaomi Wicue Writing tablet 10, Замовлення №458749

Професійно та у зазначений термін. Сервісом залишився задоволений, рекомендую!
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Нам надзвичайно приємно, що ви залишилися задоволені. Дуже вдячні за вашу рекомендацію та витрачений час на написання відгуку. Наша команда щоденно прагне дарувати радість клієнтам і такі відгуки — найкращий індикатор успіху. Бажаємо вам удачі та чудового настрою. Звертайтесь до нас ще!
максим варфоломеев рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds2 Pro Graphite (SM-R510NZAA), Замовлення №458782

швидко, якісно, професійно
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Максиме! На перший погляд, декілька слів можуть здаватися дрібницею. Однак для нас вони містять безмежне море відчуттів: від вдячності до задоволення. Цінуємо кожне ваше слово та час витрачений на відгук. Нехай вас завжди супроводжує удача і гарний настрій. Ми завжди поруч, щоб зробити ваше повсякденне життя яскравішим!