Yarmich не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Apple EarPods with Mic (MNHF2), Замовлення №460226

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо! Нам дуже прикро, що ви стикнулися з цією неприємністю. Щиро кажучи, протягом тривалого часу ми не отримували жодних скарг стосовно цих навушників, особливо з приводу їх оригінальності. Є ймовірність, що у недавній партії від нашого постачальника могла трапитися помилка, і в результаті до нас потрапив неоригінальний товар. Ми обов'язково перевіримо наші запаси та вживемо додаткових заходів контролю для майбутніх постачань. Просимо вибачення за ці незручності і дякуємо вам за пильність та розуміння. Сподіваємось, що ви продовжите з нами співпрацю.
Від навушників я відмовився ще на пошті , але магазину клієнти не байдужі . Намагалися декілька разів дотелефонуватись і вирішити проблему . За це респект !
11 січня 2024 Відповісти
Дарья Демьяненко рекомендує цей магазин

Купив: Фен babyliss , Фен-щітка BaByliss PRO BAB2770E, Замовлення №Не пам?ятаю

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Дуже сподобалось обслуговування, відправили дуже швидко, за проханням менеджер надала ще варіанти і розповіла про них. Менеджер Юлія просто золото.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Даріє! Ми раді та вдячні за ваш позитивний відгук. Нас щиро тішить, що вам сподобалося! З приводу Юлії, повністю з вами згодні, вона справді чудовий менеджер, так само як і решта наших співробітників. Бажаємо вам відмінного настрою та з нетерпінням чекаємо на ваше повернення за новими покупками!
Дарья Барчан рекомендує цей магазин

Купив: Накладка на джойстик, Замовлення №460202

Супер ! Нам все нравится ! Ваш магазин работает как часы
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Даріє! Ми щиро вдячні за те, що ви знайшли час поділитися своїми враженнями від нашого магазину. Ваші відгуки вкрай важливі для нас, адже вони служать стимулом для нашого зростання та удосконалення. Нехай ваші дні будуть наповнені радістю і теплом. З нетерпінням очікуємо на наступні можливості зробити ваш досвід покупок ще кращим!
Татьяна Остапенко рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Graphite Black (BHR5244GL), Замовлення №458011

Дякую за чудове обслуговування, дуже подобаються навушники, звучання супер, доставка дуже швидка.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за довіру і час, що ви знайшли для відгуку. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Адже задоволені клієнти - велика радість для нас та підтвердження, що наше постійне прагнення удосконалюватись не даремне. Нехай вам щастить. Будемо чекати на вас знову!
Y0ji рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Миша Logitech G Pro X Superlight Wireless White (910-005942), Замовлення №458051

Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Немає кращого подарунка для нас, ніж бачити ваші вражаючі фотографії. Дякуємо за позитивний настрій, який ви нам подарували. Ми продовжимо робити все можливе, щоб кожен ваш візит був неймовірно приємним. Бажаємо, щоб ваше нове придбання служило вам довго та бездоганно. Чекаємо на вас знову, ви завжди зможете знайти у нас щось цікаве!
Ольга Долинская рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Чехол на геймпад Sony PS5 DualSense Silicone Case Graffiti P, Замовлення №459684

Замовляли дитині чохол на джойстик. Якість гарна, все прийшло вчасно, ввічливі консультанти.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Ольго! Щиро дякуємо за такий гарний відгук про наш магазин. Наші консультанти регулярно проходять тренінги та спеціальні курси підвищення кваліфікації, аби ви залишились повністю задоволені. Бажаємо вам успіхів та чудового настрою. З нетерпінням очікуємо на наступні можливості приносити вам радість!
Наталі Мудренко рекомендує цей магазин

Купив: Стаціонарний медіаплеєр Nexon X7 4/64GB, Замовлення №459402

Зручний сайт для замовлення. Швидка відправка та дуже вічливі консультанти. Обслуговування на високому рівні. Дякую
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Наталіє! І ми вам дякуємо за те, що знайшли можливість підбадьорити нас і поділитися своїм позитивним настроєм. Ми задоволені, що наші послуги вам сподобалися. Нехай придбаний товар принесе лише позитивні емоції. Бажаємо вам успіхів та прекрасного дня. Завжди раді вас бачити!
Бондарь Евгения Александровна рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Компьютерные очки Xiaomi Mi Computer Glasses Black (DMU4060GL / DMU4047TY), Замовлення №459636

Покупаю в этом магазине не первый товар, цены приемлемые , менеджеры культурные , всё на высшем уровне.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Євгеніє! Ваш позитивний відгук наповнив наш день радістю. Дякуємо вам за високу оцінку нашої роботи. Ми дорожимо кожним своїм клієнтом і цінуємо вашу відданість. Бажаємо вам чудового настрою та удачі в усьому. З нетерпінням очікуємо наступних зустрічей з вами, щоб робити ваші покупки ще більш приємними!
Кравченко Аня рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: IP-камера для відеоспостереження Xiaomi IMILAB Home Security Camera С20 Pro (CMSXJ56B) Global EU, Замовлення №458816

Я повністю задоволена цією камерою. Опис камери співпадає з реальними можливостями. З підключенням не виникло ніяких труднощів. Продавець дуже чемно відповів на всі запитання, підказав як підключити камеру, який додаток потрібно встановити на телефон. Камеру отримали швидше ніж очікували. Дякую за швидку відправку.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Анно! Щиро дякуємо вам за те, що обрали наш магазин та за ваш позитивний відгук. Це найкраща нагорода для нас. Наша команда приділяла особливу увагу кожній деталі вашого замовлення, щоб ви залишилися задоволеними. Наша мета - це ваша насолода від наших послуг. Ми сподіваємось, що ваша покупка принесла вам лише позитивні емоції. Бажаємо вам удачі та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на ваш наступний візит!
Кравцов Артем рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Навушники Logitech g335, Замовлення №20450843626661

Дуже гарний інтернет магазин
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Артеме! Ми безмежно вдячні, від самої глибини сердець за такий гарний відгук для нашого магазину. Для нас немає нічого важливіше, ніж задоволення наших клієнтів, і ми дуже цінуємо вашу подяку. Бажаємо вам прекрасного настрою і з нетерпінням чекаємо вашого повернення за новими покупками!