Donyaa- рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 256GB Midnight, Замовлення №6627

Выбрал для покупки смартфон Apple iPhone 13 256GB Midnight , здесь этот смартфон был с наименьшей стоимостью. Перезвонил в магазин - цену потвердили. Прислали мне качественный товар со всеми полагающимися документами, упаковка с пломбой.
Лилия Бойко рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium (MTV63), Замовлення №6189

Мені дуже швидко перетелефонували мені, хоч я залишила заявку майже ввечері, та ще й в суботу, і зробили оформлення покупки. Наступного дня айфон вже були у мене. Дякую. Серед усіх магазинів, де шукала айфон, а дякувати Хотлайн це зручно і доступно, у My Cloud Store ціна була найнижча, ще й магазин у моєму місті знаходиться, тому по телефону я тільки зробила оформлення, а забирала, пеперевіряла і оплачувала телефон вже в самому магазині. Все гуд.
Винник Олександра рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium (MU783), Замовлення №6260

Смартфон супер, кращий за попредників. У магазині був в наявності, хоч і новинка на ринку, то складнощів з покупкою не виникло. Мені айфон відклали і ввечері я забрала його з магазину.
Вова Лошак рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 512GB Space Black, Замовлення №6282

Купив Apple iPhone 14 Pro Max 512GB Space Black - всім задоволений.
Mikhail321 рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Blue Titanium (MU7F3), Замовлення №6244

Замовив через сайт айфон, гарантію, скло, чохол, забрав зранку в магазині. Зручно як для мене таке оформлення і покупка.Дякую.
Artem Verem рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 1TB White Titanium (MU7H3), Замовлення №6190

Обожнюю цей магазин - я тут вже стільки техніки перекупляв, але знову повернувся за новими айфонами і аирподсами. Як завжди ви бездоганні у обслуговуванні! Я радий бути вашим постійним клієнтом.
Igor228 рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Starlight (MPUR3), Замовлення №4795

покупкою задоволений- айфон новий з пломбою, на гарантії
ярослав рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS 45mm Silver Aluminum Case with White S. Band - M-L (MP6N3), Замовлення №4841

Серед усіх магазинів, де шукав годинник, а дякувати Хотлайн це зручно і доступно, у My Cloud Store ціна була найнижча, ще й магазин у моєму місті знаходиться, тому по телефону я тільки зробив оформлення, а забирав, пеперевіряв і оплачував навушники вже в самому магазині. Все гуд. 02.10 нарешты отримав своъ бажані Apple Watch Series 8.
Юлія Яніцька рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple, Замовлення №4882

айфон ,скло, чехол, гарантія доп. - одним чеком, рекомендація
Інна Березюк рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple, Замовлення №4864

Обирала на протязі двох тижднів між декількома моделями iPhone 14 і тільки завдяки консультантові Георгію змогла нарешті визначитись і обрати все ж таки iPhone 14 Pro на 256 гб. Свій гаджет я отримала майже одразу, упаковка була ціла, всі заводські плівки і штампи на місці. Гарантію і чек поклали поряд у додаткову коробку. Мій номер замовлення по чеку 4864