Yuliia Omelchuk рекомендує цей магазин
2 травня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple (MQ9X3), Замовлення №2036

Спасибо Александру за подробную консультацую! Буду обращаться к вам еще.
КатеринаG рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 128GB Black (MGJA3/MGHC3), Замовлення №1855

Жодних затримок, ніяких зайвих пропозицій та навязування. Айфон по достойній ціні і у наявності. Раджу однозначно!
VVS 2007 рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black, Замовлення №1975

14 квітня купив тут телефон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black, під номером замовлення 1975. Почитав відгуки про магазин, проаналізував ціни і вирішив, що тут покупку й треба робити. Забрав телефон з точки видачі через кілька годин, все було готово, чекати не довелося. Все швидко і зручно. Я задоволений.
krs_tino4ka рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Купив: iphone 14 pro 256 space black , Замовлення №6833

Замовлення пройшло без проблем і вже доволі швидко прийшло повідомлення про те, що замовлення можна забрати з магазину. Отримання товару теж пройшло без жодних зауважень. Консультант надала можливість оглянути смартфон, після чого мною було здійснено оплату.
Аня Ангел рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №6938

Замовлення робив на Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83). По оформленню зателефонували хвилин через 10ть, домовились, що заберу годинник на вихідних сам. Коли приїхав забирати, мій годинник був вже готови до віддачі, при мені його розпакували і продемонстрували мені його роботу. Магазинов і покупкою я задоволений, із задоволенням повернусь сюди ще.
анастасия стасюк рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 7 GPS 45mm Midnight Aluminum Case With Midnight Sport Band (MKN53), Замовлення №6782

годинник такий я к і очікувала, опис на сайті точний
lyud1976 рекомендує цей магазин
2 лютого 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 512GB Deep Purple (MQAM3), Замовлення №6787

Замовлення отримано, все як і очікувала
Наталі рекомендує цей магазин
1 лютого 2023

Купив: Планшет Apple iPad Pro 12.9 2022 Wi-Fi 1TB Space Gray (MNXW3), Замовлення №6929

Планшет отримала наступного дня, оригінал, гарантію надали, чек і повну комплектацію. ПРодавець ввічливий і привітний.
Taras Holnn не рекомендує цей магазин
30 січня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow River 2

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

На сайті ціна ecoflow river 2 була заброньована за 12200 грн, і ця ціна була підтверджена менеджером по телефону, по факту за 2 дні ціна змінілась на 13600. Не рекомендую
Ks09Gr рекомендує цей магазин
27 січня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro with MagSafe Charging Case (MLWK3), Замовлення №6726

Задоволена абсолюно усім, бо отримала оригінальні Apple AirPods Pro, з усіма документами, гарантією та приємним бонусом від магазину. Дякую вам! Процвітання та розвитку.