ChelovekMolekulaTV не рекомендує цей магазин
17 січня 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Silver (MQ023)

На hotline гарантия 12 месяцев, по факту 1
Yulya не рекомендує цей магазин
17 січня 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black (MQ9P3)

Сделала заказ в этом магазине, быстро все оформили, наличие подтвердили. Несколько раз уточнила точно будет к назначенному времени, чтобы не подвели ибо время было в притык и нужно было уезжать, менеджер сказал точно сегодня будет. По итогу позвонили через пол дня сказали телефона не будет. Зря потраченное мое время. Магазин не рекомендую, так как даже на подтвержденный заказ надеятся нельзя.
RunesReader не рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Max Space Gray (MGYH3)

Представник магазину «My Cloud Store»
Добрий день підскажіть будь ласка, що було зробленно в нашій роботі не так, що Ви не можете порекомендувати нашу компанію?
15 січня 2023 Відповісти
На вашому сайті ( і на hotline теж) указано що ці навушники е в наявності, а по факту їх у вас немае
16 січня 2023 Відповісти
Представник магазину «My Cloud Store»
Дякуємо, виправимо цю помилку. Вибачте за незручність.
16 січня 2023 Відповісти
Lina_ffox рекомендує цей магазин
8 січня 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band (MNP63), Замовлення №6663

Відповідність ціни підтвердили по дзвінку. Домовились з продавцем, що доставка буде на середу на шосту годнину вечора, курьєр приїхав хвилина в хвилину. Щодо самого годинника, то він новий, без пошкоджень, підключився одразу і без проблем. Магазином залишилася задоволеною.
Jonny BGood рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Попередню ситуацію з гарантією на телефон вирішили, тому при візиті купив ще AirPods. Дякую за сервіс.
Ірина рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Купив: Apple AirPods Pro with MagSafe Charging Case (MLWK3), Замовлення №5477

Apple AirPods Pro отримала. Магазину рекомендація. Номер замовлення 5477.
Влад Неижко рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Купив: Наушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №9315

Хто шукає, той завжди знайде! Навіщо йди у простий маркет, якщо можна зайти до інтернет магазину і купити те саме, але з нормальною знижкою. Так, треба буде поччекати доставки, але я вважаю, що воно того варте.
Анатолий Зеленюк рекомендує цей магазин
5 грудня 2022

Купив: Apple iPhone 14 Pro 256GB (Deep Purple), Замовлення №5414

Взяла тут одразу і все))) Телефон, захисне скло, чехол, ще додаткову гарантію до нього, бо гаджет все ж таки не тисячу гривень коштує. Добре, що все на складі є і не потрібно бігати по різним магазиинам, щоб знайти аксессуари.
?GF?SoNYAaa рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Alpine Green (MNCQ3), Замовлення №4477

в мене було декілька товарів в чеку, але поки добралась до магазину, вже все підготовили до продажу і демонстрації - обслуговування в магазині на 10 балів
voronoi sergii не рекомендує цей магазин
27 листопада 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 256GB Midnight (MLQ63)

Відповідь представника «My Cloud Store»
Добрий день Сергій. Підкажіть будь ласка в якому магазині Вам відмовили переклеїти скло? Ситуація неприпустима, особливо якщо Ви звонили і попереджали що скло наклеїли не якісно. Дякуємо Вам за відгук, чекаємо зворотнього звязку.
Доброго дня В магазині на проспекті григоренко 20 Я зайшов показав хлопцям скло але отримав таку відповідь Я вибачаюсь але не міг відповісти раніше та не було змоги зайти в пошту. Я думав що ви мені перетелефануєте якщо мій відгук буде цікавий бо саме в цьому магазині купував й новий телефон та просив поклєєти скло, але не подумав що є декілька у вас магазинів…та не думав що у вас телефони купують у великій кількості щоб не знайти покупця Саме цікаво що скло так і тримається) думав нехай вже якщо неякісно неклєєно то переклєю але воно так і тримається) мабуть скло у вас якісне та якість роботи працівників та клієнтоорієнтовність працівників залишає бажати кращого…..питання моє досі не вирішено….думаю якби ви були дуже зацікавлені в вирішенні питання, то знайшли би мій телефон серед покупців не зважаючи що не надав коментар на сайті
5 березня 2023 Відповісти