Игорь Молчанов рекомендує цей магазин

Дякую усім задоволений.
Вітаємо. Ми дякуємо Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині
Андрій Жиглій рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Дитячий електросамокат Ninebot eKickScooter Zing C20 Black (AA.00.0011.54), Замовлення №63324

Дякуємо магазинові за швидке відправлення замовлення. Одне лише уточнення: в опису треба вказати, що рама електросамоката зроблена зі сталі а не з алюмінію. До речі, сталева рама більш надійна та ремонтопригодна. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня, Андрію! Ми дякуємо Вам за приємний відгук та рекомендації. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
Аллочка Счастливая Торган Успешная рекомендує цей магазин
1 липня 2023

Купив: Миючий пилосос з мішком і аквафільтром Thomas Twin TT Orca (788527), Замовлення №63012

Товар швидко відправили, все добре
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день. Ми дякуємо Вам за приємний відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині
Ірина Крафта рекомендує цей магазин
1 липня 2023

Купив: Кухонна машина Bosch MUM58M64, Замовлення №62600

serg1610 рекомендує цей магазин
30 червня 2023

Купив: Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-580.0), Замовлення №62292

Придбав мийку Karcher K5. Все прибуло вчасно. Коробка з мийкою була запакована заводським способом. При відкритті було видно, що до мене коробку ніхто не відкривав. Але мийка не була некомплектною, була відсутня ручка. Очевидно, що це не вина магазину, скоріше за все на заводі неналежно укомплектували товар. Однак магазин за власний рахунок без будь-яких проблем вислав мені ручку від мийки, за що я ім дуже вдячний. Рекомендую цей магазин. Хороші ціни і чудовий сервіс!
Валентинyoyo рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston SG1 50 V (3201500), Замовлення №62890

Дякую, хороший магазин рекомендую!
Виктор Гришечкин рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Принтер для кольорового друку Canon PIXMA G1420 (4469C009), Замовлення №62909

Ввічливі співробітники, бистра доставка. Все чітко і всі документи на товар заповнені
Kateryna Levytska рекомендує цей магазин
27 червня 2023

Купив: Витяжка вбудована Eleyus Integra 1200 Led 52 BL, Замовлення №62559

Замовила в цьому магазині вперше. Передзвонили, все уточнили по замовленню, а також відповіли на всі питання, що мене цікавили про витяжку. Також проконсультували по деяких питаннях. Відправили на наступний день. Дякую магазину, робота виконана швидко та якісно.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня! Ми дякуємо Вам за приємний відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині
Whitebone рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58-54CF Black (NH.QM0EX.00D), Замовлення №61864

Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня. Ми дякуємо Вам за приємний відгук про наш магазин. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
b2 рекомендує цей магазин
25 червня 2023

Купив: MSI GeForce RTX 3060 GAMING X 12G, Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 GAMING X 12G, Замовлення №62175

все ок
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня. Ми щиро дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас! :)