Oleqsa рекомендує цей магазин

Дмитрий Каришев рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Купив: Код товару 420240, Замовлення №60334

Хороший магазин!
Представник магазину «Інтернет магазин OpenShop»
доброго дня! Ми дякуємо Вам за приємний відгук про наш магазин. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
31 травня 2023 Відповісти
Андрей Анаприюк рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC712D34, Замовлення №#60587

Все добре. Працюють до 19 години, ввічливий та любязний персонал. Товар зміг отримати через годину після замовлення. Дякую за сервіс.
Представник магазину «Інтернет магазин OpenShop»
31 травня 2023 Відповісти
mudwayn2011 рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 (82K2008KRM), Замовлення №59034

Купував ноутбук. Користуюся ним вже два тижні. Покупкою задоволений. Вибирав ноут в різних магазинах. Одним з головних критеріїв була ціна і надійність магазину. Все пройшло добре. Замовляв з доставкою на Нову Пошту. При отриманні оглянув і оплатив. Задоволений покупкою і магазином.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Вітаємо! Ми дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас! :)
Kateryna Skosyr рекомендує цей магазин

Купив: Духовка електрична Gorenje BPSA6747A08WG, Замовлення №#60099

Юлія рекомендує цей магазин
19 травня 2023

Купив: Холодильник Bosch KGN 36 NL 306, Замовлення №59385

Обслуговуванням задоволена, відповідають швидко і ввічливо))
Денис Скакун рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: Процесор Intel Core i7-13700K (BX8071513700K), Замовлення №19174

Купив у них процесор з повною передплатою на картку, відправили швидко. Спочатку помилково була виписана гарантія на 12м, але потім мені прислали нормальну на 36м. Пропозиції магазину: додайте доставку іншими перевізниками (укрпошта, міст експрес) в нової пошти не всюди є відділення і доставка дорога.
Buratina рекомендує цей магазин
16 травня 2023

Купив: Навушники TWS Xiaomi Mi Air 2 SE White (TWSEJ04WM/ZBW4495CN), Замовлення №#59694

Тарас Шашко рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G16 2023 G614JZ (G614JZ-N3012W), Замовлення №59460