Asst Ops Ukr рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Рахунок-фактура № 60553, Смартфон Samsung Galaxy A33 5G 6/128GB Black (SM-A336BZKG), Замовлення №60553

Дякую за товар, минулого разу замовляли Екофлоу і також були задоволені. Все зробили вчасно, комунікація завжди проходить швидко.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня. Ми дякуємо Вам за приємний відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині.
Виталий Киселев рекомендує цей магазин
13 червня 2023

Купив: MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI DDR5 та Процесор Amd Ryzen 5 7600X, Замовлення №60918

Все було добре. Все чітко в швидко.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день. Ми дякуємо Вам за приємний відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині.
igor.red.gimon рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук ASUS VivoBook 15 R1502ZA (R1502ZA-BQ1002), Замовлення №61440

Спасибо менеджерам за терпение, стойко перенесли обмен одной модели и пересыл другой туда-сюда, потому что я не разобрался в конфигурации. Всё кончилось хорошо, я забрал свой Асус, он был настроен как надо и вопросы решились. Очень рекомендую!
Сергей Костенко рекомендує цей магазин
13 червня 2023

Купив: Jackery Explorer 1000 PRO, Зарядна станція Jackery Explorer 1000 PRO, Замовлення №19917

Дуже гарний магазин та привабливий персонал
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня! Ми дякуємо Вам за приємний відгук про наш магазин. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
AsCo1d рекомендує цей магазин
11 червня 2023

Купив: Процесор Intel Core i9-13900K (BX8071513900K), Замовлення №57003

Все понравилось. Особенно цена и оперативность. Спасибо!
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день. Ми дякуємо Вам за приємний відгук та рекомендації. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
Роман Йосипенко рекомендує цей магазин
4 червня 2023

Купив: БФП Epson L850 (C11CE31402), Замовлення №20450719866113.

Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Вітаємо! Ми дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас :)
Pavel Seagull рекомендує цей магазин
3 червня 2023

Купив: электрогриль GC750D30, Замовлення №60902

Приобрел электрогриль GC750D30, забирал самовывозом, всем доволен. Хорошая цена, отличный сервиз. По товару видно, что новый, работает отлично.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня Дякуємо Вам за відгук. Бажаємо, щоб покупка радувала Вас довгі роки :)
Aleksandr Zholud рекомендує цей магазин
3 червня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC712834, Замовлення №712834

Все очень оперативно, спасибо
Татьяна П. рекомендує цей магазин
30 травня 2023

Купив: Професійний пилосос Karcher WD 5 V-25/5/22 (1.628-300.0), Замовлення №240818656

Дуже вдячні продавцю за уважність, відповідальність та виконання строків(навіть на 1,5 доби раніше очікуваного терміну). Однозначно рекомендуємо! Бажаємо покупцям приємних покупок, а продавцям - вдячних покупців!
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день. Ми дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас! :)
Володимир Колтик рекомендує цей магазин
30 травня 2023

Купив: Миша Logitech G Pro Wireless (910-005272), Замовлення №60769

Зв'язався з менеджером магазину з приводу наявності товару, повідомили, що все є в наявності і вже в цей день можна забрати. Мені зручно було під'їхати та подивитись товар самостійно, що я власне і зробив. Товар був повністю в заводській упаковці, розпакував вже вдома, перевірив, все працює. Рекомендую даний магазин!
Представник магазину «Інтернет магазин OpenShop»
вітаємо! Ми дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас! :)
31 травня 2023 Відповісти