valero4 не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Хотів купити: Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 970 Mist Grey (PB970-M-CIS)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Заказал и зарезервировал в цитрусе электронную книгу по одной цене, через день собрался оплатить и забрать. Но уже мне предлагают приобрести по завышенной цене. Как такое безобразие может быть ? Тем более в такое тяжёлое время. Все должны идти друг другу на встречу.
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Дуже прикро, що ви залишились такої думки. З даного питання вас було проінформовано оператором гарячої лінії. Приносимо вибачення за можливі завдані незручності. Дякуємо за зворотний зв’язок! Гарного дня!
Проблема не была решена, к большому сожалению.Настойчиво рекомендовали купить эту электронную книгу по завышенной цене. Разница около 1500 гр. Буду ждать новой акции на эту электронную книгу. Надеюсь в следующий раз повезет больше. И магазин Цитрус сделает хоть какие то выводы и устранит свои косяки. И хватит у операторов горячей линии профессионализма и ответственности правильно зарезервировать и оформить заказ.Чтоб покупателю потом не пришлось мотать себе нервы и не доказывать свою правоту и не ощущать себя в Стране третьего Мира .Спасибо ! Надеюсь, Жду, Верю !
20 січня 2024 Відповісти
Игорь Куцарь рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Apple iPhone 12 Pro Макс, Замовлення №8517120000

Доброго дня. Придбав телефон у магазині "Цитрус Сервіс" - м. Миколаїв на вул. Потемкінської (Соборної). Обслуговування на вищому рівні! Працюють приємні і позитивні люди з якими хочеться спілкуватись, Сервіс на супер професійному рівні. Отримав технічну допомогу, рекомендації, поради, підтримку та найприємніші враження від консультанта Ірини, яка мене обслуговувала! ДЯКУЮ ВАМ ВЕЛИКЕ! Всім рекомендую цей сервіс!
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Щиро дякуємо вам за відгук та приємні слова! Раді отримувати такий зворотній зв’язок від наших клієнтів! До нових зустрічей!
Andrew Khmarsky рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Аналізатор повітря Aqara TVOC Air Quality Monitor (AAQS-S01), Замовлення №18054679

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Щиро дякуємо вам за відгук та приділений час! Працюємо та щодня покращуємо сервіс, аби кожен клієнт отримував виключно позитивні емоції:) Разом з тим, вдячні за зауваження! Обов’язково врахуємо та виправимо помилки! Гарного вам дня та до нових зустрічей!
Pasha Kutin не рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Хотів купити: Ваги підлогові електронні Beurer BF 980

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Ви сформували замовлення товару протягом 10.01.2024 року о 21:55. На жаль, в цей час робочий день менеджерів інтернет-магазину було завершено. Для інформування та підтвердження замовлення менеджер телефонував вам протягом 11.01.2024 року о 09:07, 10:04, 11:41, 14:20, 16:06. На жаль, при жодному з дзвінків не вдалось встановити з вами зв’язок. Разом з тим, 11.01.2024 року о 19:22 ви звернулись до онлайн служби підтримки для уточнення інформації по замовленню. Враховуючи те, що товар знаходився на віддаленому складі постачальника, необхідним було уточнення інформації щодо його наявності, про що вас проінформували 11.01.2024 року о 19:48. 12.01.2024 року о 10:00 вам було надано інформацію щодо наявності та термінів переміщення товару. Дані умови вас не влаштували, тому замовлення було скасоване. Гарного дня!
Vyacheslav Buzuliuk не рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Порт. ЗП SiliconPower QX55 30 000mAh PD+QC3.0, VOOC+SC 22,5W (Black) SP30KMAPBKQX550K, Замовлення №№ 18034591 ( 5981185)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день, Вячеславе! Ви сформували замовлення 04.01.2024 року на ЗП SiliconPower QX55 30 000mAh PD+QC3.0, VOOC+SC 22,5W (Black). У даному замовленні не було зафіксовано кнопки «Без дзвінка». Разом з тим, менеджер телефонує для інформування щодо наявності товару, оплати доставки, перевірки даних для відправки та їх актуалізація. У вашому замовленні були вказані не повні дані, у зв’язку з чим, їх було уточнено. Друге ваше замовлення від 04.01.2024 року також, не мало кнопки «Без дзвінка». Для підтвердження замовлення та виконання оплати, попередньо, необхідно уточнити стан та наявність товару на відправку, що і було виконано менеджером. Дякуємо за зворотний зв’язок!
Вам навіщо моє по батькові? Без нього не можна надіслати третій особу товар? Відповіли на зручні для себе теми з усього написаного. Якщо вважаєте, що це "ок", ваша справа купую велику кількість товарів в іншому магазині. Ваш у житті не пораджу. Хоч би перепросили, що завдали незручностей, а не виправдовувалися. Найгірші.
8 січня 2024 Відповісти
Максим Адольфович не рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Клавіатура Keychron K8 87Key, Gateron G PRO Brown Aluminum FrameКлавіатура Keychron K8 87Key, Gater, Замовлення № № 17978732

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день, Максиме! При зверненні до служби підтримки клієнтів від 22.12.2023 року щодо консультації по пристроях - запит було передано до менеджера з відділу продажів, для інформування. За дзвінком від менеджера, вам було надано консультацію по товарах та коректно проінформовано щодо відмінностей та зовнішнього вигляду. Замовлення у телефонному режимі ви не оформлювали. Пізніше, вами було оформлене замовлення на одну із позицій, яку ви обрали самостійно. При зверненні до служби підтримки від 24.12.2023 року щодо обміну товару на інший, вам було надане інформування щодо умов проведення процедури обміну/повернення та запропоновано звернутись до торговельної точки для перевірки пристрою та інформування про подальші дії. На жаль, дистанційно оцінити пристрій по фактичному його стану - не вбачається за можливе. Дякуємо за зворотний зв’язок! Бажаємо приємного користування новим пристроєм!
Если вы говорить что меня "корректно" проинформировали, тогда почему мне пришел товар не тот что был обещан консультантом и тому что указано на сайте) ?????
8 січня 2024 Відповісти
Uknown не рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Хотів купити: Холодильник Samsung RZ32M7110SA, Морозильна камера Samsung RZ32M7110SA

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Ви сформували замовлення товару 29.12.2023 року у неробочий час. 30.12.2023 року вам було надано зворотний зв'язок за замовленням та надано інформацію, яка була наявна при обробці. Товар знаходиться на віддаленому складі постачальника, який протягом 30.12.2023 - 02.01.2024 року був вихідний. На жаль, 02.01.2024 року надійшла інформація від представника постачальника про відсутність товару у наявності, про що вас було проінформовано та запропоновано розглянути альтернативні варіанти до покупки. Товар на сайті відображається зі статусом "Немає у наявності". Дякуємо за зворотний зв'язок! Гарного дня!
Олег 22 не рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Дитячий годинник-телефон з GPS трекером Elari FixiTime FUN (Lilac) ELFITF-LIL, Замовлення №17905891

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Дуже прикро, що ваша думка залишилась такою. Вам було відправлено годинник зі складу новий, який не був попередньо в реалізації. Разом з тим, згідно ст.9 Закону України "Про захист прав споживачів" передбачене обмін/повернення товару належної якості, якщо він не задовольнив клієнта за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням у випадку, якщо товар не був у використанні, збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби та ярлики. На жаль, при перевірці було встановлено, що товарний вигляд вашого пристрою та його пакування не був збережений, про що вас було повідомлено у листуванні, а також, надано підтверджуючі фото. Додатково, вам було запропоновано виконати сервісне обслуговування пристрою для встановлення причин несправності та їх усунення. Гарного дня!
Ще раз наголошую я надіслав часи чисті та у цілій упаковці (чім там у вашому сервісному центрі займаються я вже побачів по надісланим мені фото - коментарі відсутні). Тут вже справа не в коштах а у репутаціі та імені даного інтернет магазіна. Зверніть увагу на інші відгуки на предмет повернення товару і все буде зрозуміло, що кошти не повертаються у ліпшому випадку зроблять колхозний ремонт заводського браку по ціні нових гтдинніків та ніякоі відповідальності перед суспільством. Посилаються на статтю 9, але нічого не пишуть за статтю 8 продаж бракованого товару з послідуючим ремонтом та втюханням комусь з людей по ціні нових годинників.
Serhii рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Пилосос безмішковий Rowenta Swift Power Cyclonic RO2913EA, Замовлення №№5968530 (17981991)

Купували на сайті, з отриманням в магазині, але вийшло так що, щоб скористатися сертифікатом оплатили через касу.цілком роботою сервісу і магазину задоволений.як і вибраним товаром.
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Щиро дякуємо за відгук:) До нових зустрічей у "Цитрус"!
Bags. Lublin не рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Smart-stick медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick (MDZ-24-AA), Замовлення №17841591

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Загалом товар ,як і сам магазин категорично не рекомендую. Купили річ а саме приставку ксяомі Прийшла з поломаною кришкою на пульті,була на подарунок,відразу не виявили цей недолік Погано ловить інтернет (через раз підключається Відправилили на гарантійне обслуговування ,звісно по кришці сказали ,що це не підлягає гарантійним випадкам(ок погоджуюся) ,а ось по тому ,що погано підключається до інтернету також сказали ,що «недолік не підтверджено і відправили товар назад
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Ви отримали товар Приставка Xiaomi TV STICK у поштовому відділенні 23.11.2023 року. 25.11.2023 року ви звернулись до служби підтримки вказавши на недолік пристрою. Менеджером було надано консультацію з вашого питання та допомогу для відправлення товару на сервісне обслуговування за допомогою компанії-перевізника. У ході діагностування пристрою інженером сервісного центру - заявлений недолік не знайшов свого підтвердження. Разом з тим, зафіксоване механічне пошкодження на пульті. За результатами вам було надане інформування у листуванні та відправлено пристрій зворотно. Гарного дня!