china2147 не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Хотів купити: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB, Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! За попередніми замовленнями на новинки Apple, клієнтам телефонують у порядку черги при надходженні партії до якої воно входить. На жаль, через великий попит, не усі бажаючі мали змогу отримати пристрій, але, ми робимо усе можливе, аби задовільнити вимоги кожного нашого клієнта! Гарного дня!
Хорошо, тогда обьясните почему в Личном кабинете по четырем заказам на ПС5 у меня стоит статус Предзаказ? при том что она уже свободна в продаже есть везде, даже у вас. И за это время никто из вашего представителя не удосужился позвонить и уточнить по актуальности. Сервис просто пример пример как оттолкнуть клиентов
27 жовтня 2023 Відповісти
Сергей 777 не рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Хотів купити: realme 11 Pro 5G 8/256Gb (Astral Black), Смартфон realme 11 Pro 8/256GB Astral Black

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! На жаль, за вашим відгуком не вдалось ідентифікувати ситуацію для надання вам зворотного зв'язку. Просимо звернутись до служби підтримки клієнтів: www.ctrs.com.ua/support та надати номер телефону за яким було сформоване замовлення. Обов'язково проаналізуємо ситуацію та надамо вам відповідь. Дякуємо та очікуємо!
oleg nevskoi не рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Like.Bike Titan, Електросамокат Like.Bike Titan Black, Замовлення №17283948

Не рекомендую купувати в цьому магазині при покупці зверху пропонують багато всякого і непотрібного наприклад як наповнити камеру заклеючую рідиною яка не працює.... камеру пробило з середини міняти відмовились скат цілий. Навіщо рекомендації які не працюють даже при мізерних проколаах камери.
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Зверніться, будь ласка, до служби підтримки клієнтів: www.ctrs.com.ua/support надавши більше інформації щодо ситуації для уточнення та надання вам зворотного зв'язку. Гарного дня!
Ю Рок не рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Green (MNGD3), Замовлення №11382

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Дуже шкода, що ваша думка залишилась такою. При зверненні клієнта з товаром неналежної якості подальші дії з ним регламентовані ст.8 Закону України "Про захист прав споживачів". Тобто, пристрій передається на сервісне обслуговування для встановлення причин несправності. Ви передали пристрій на обслуговування до авторизованого сервісного центру виробника та отримали рішення щодо даної ситуації. Гарного дня!
Елена Злая не рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Хотів купити: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Space Gray Late 2020 (MGN63)

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день, Олено! Нам дуже шкода, що подібна ситуація мала місце бути. На жаль, дійсно, у даному випадку була допущена помилка зі сторони співробітника магазину. Приносимо вибачення за завдані незручності та у свою чергу хочемо запропонувати вам отримати знижку на будь-які супутні товари до пристрою. Зверніться, будь ласка, до служби підтримки клієнтів, за посиланням: www.ctrs.com.ua/support вказавши ідентифікатор відгуку №210 для надання вам більш детального інформування. Дякуємо за розуміння! Очікуємо на ваше звернення!
Анатолий Буренков не рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Смартфон realme GT2 Pro 8/128GB Paper White, Замовлення №5860730

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день, Анатолію! На жаль, дійсно, сталась помилка при видачі пристрою, через що вас запросили звернутись до магазину для обміну пристрою. Також, за інформацією адміністрації вам було запропоновано поклеїти безкоштовно плівку на смартфон, але для вас це було не актуальним. З персоналом магазину було проведено необхідні роз'яснення та вжито заходів для попередження виникнення таких прикрих випадків. Ми вам вдячні за розуміння та те, що ви таки звернулись до магазину для виправлення помилки. Вам було надано зворотний зв'язок у телефонному режимі та запропоновані "плюшки" у якості вибачень. Будемо раді бачити вас у магазинах нашої мережі! Гарного дня!
Кирил не рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Хотів купити: Засіб від накипу Philips CA6700/10

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Дуже шкода, що у вас залишилось таке враження. В свою чергу, хотіли б повідомити, що при формуванні замовлення з віддаленого складу постачальника, інформація щодо наявності уточнюється у відповідальних працівників. На жаль, фізично перевірити наявність ми не маємо можливості. Менеджери інтернет-магазину інформують клієнтів за отриманою інформацією від представника. Разом з тим, з нової партії товару він пропонується до продажу від 2 одиниць, враховуючи промо-акцію на вартість. Дякуємо за зворотний зв'язок! Врахуємо дану ситуацію у подальшій роботі задля уникнення отримання негативних вражень у клієнтів. Гарного дня!
Дуже шкода , що ви намагаєтесь зняти із себе відповідальність і виправдати свої недоліки з приводу клієнтоорієнтування та обслуговування ,а в свою чергу ми вирішили перевірити як ви будете себе поводити з іншим замовленням того самого засобу , так вже стадось що замовлення було доставлене , але після 6-х телефонних дзвінків все ж таки можлива доставка 1-го товару замість 2-х і це з нової партіі ? То можливо потрібно відразу вказувати на сайті відповідні умови з приводу придбання потрібного товару та , зняти оголшення з приводу безкоштовноі доставки , бо не зовсім вона і безкоштовна а за умовами тарифу перевізника
13 вересня 2023 Відповісти
Lil LightLab не рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Хотів купити: сервіс

Жахливий сервіс, не кваліфіковані фахивці, все робиться дуже довго,віддали на ремонт електрскутер. начебто полагодили. забрали. прїхали 10 км. скутер знов помер. віддали по гарантії. чекаємо вже четвертий тиждень. дуже не рекомендую цю контору
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Шкода, що ваша думка залишилась такою. В свою чергу, впевнено можемо сказати, що кожен зі співробітників компанії є найкращим фахівцем своєї справи. Разом з тим, з вашого допису неможливо ідентифікувати ситуацію задля надання більш детального інформування, але, кожен пристрій має свої певні умови до експлуатації, правила, тощо. Також, є дефекти, які можуть не проявлятись в умовах сервісного центру ("плаваючі"), або проявлятись у різних умовах. Наші фахівці роблять усе можливе для надання найкращого та якісного сервісного обслуговування клієнтам. Дякуємо за відгук! Гарного дня!
Anna Shukalovych не рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Ноутбук Asus ZenBook 14 UM425QA-KI235 Pine Grey (90NB0TV1-M00B20), Замовлення №5860002

Купила Ноутбук Asus ZenBook 14 UM425QA-KI235 Pine Grey. Обслуговування чудове! Дякую! Але надіслати ноутбук з Києва у Львів з непрацюючим мікрофоном і шумом - це занадто. Чекати орієнтовно місяць на вирішення проблеми - обурливо. Ноутбук потрібен ЗАРАЗ для навчання, а не через місяць. ВПЕРШЕ здобула такий сумний досвід! Вкрай прикро :(
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день, Анно! При зверненні клієнта з товаром неналежної якості усі подальші дії з ним регламентовані ст.8 Закону України "Про захист прав споживачів". Тобто, останній у обов'язковому порядку має бути переданий до сервісного центру для встановлення причини виникнення недоліку, за результатами отриманої відповіді приймаються подальші рішення щодо дій. Очікуйте, будь ласка, вас обов'язково проінформують у телефонному режимі по ходу обслуговування. Гарного дня!
Тимур Корецкий рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: SSD накопичувач GOODRAM PX500 G.2 512 GB (SSDPR-PX500-512-80-G2), Замовлення №50010384

Рекомендую, очень нравится , гарантия , качество, обслуживание
Відповідь представника «Цитрус»
Добрий день! Дякуємо за зворотний зв'язок:) "Цитрус" - це завжди гарний вибір До нових зустрічей!