Анатолий Ролько рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Гайки Колесные ZW конус, Замовлення №279988205

Классный магазин, настроен на покупателя.Отдельное спасибо продавцу Владиславу,помог в подборе!
Відповідь представника «АВТОПІК»
Спасибі за ваші теплі слова! Ми завжди намагаємося надати найкращий сервіс та товари високої якості. До нових зустрічей на нашому сайті! З повагою, Команда Avtopik.com.ua.
Діма Чішман рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: диски та резина, Замовлення №2049458 та 2049466

Сподобалась швидка та адекватна робота консультантів. З усіх питань допомогли та оперативно організували замовлення та його доставку
Александра Барская рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Литі диски ZW 9504 R14 W5.5 PCD4x100 ET44 DIA56.6 (MKP), Замовлення №2049364

Відповідь представника «АВТОПІК»
Велике дякую за позитивний відгук! Раді, що ми змогли вам допомогти. Чекаємо на вас знову при наступній покупці! З повагою, Команда Avtopik.com.ua. І не забувайте, ми завжди на зв'язку, готові вам допомогти з будь-якими питаннями!
Віра Підгородецька рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Литі диски ZW DS (FR641) R17 W7.5 PCD4x108 ET29 DIA65.1 (BMF), Замовлення №276389166

Замовляла титанові диски. Приїхали в чудовому упакуванні, акуратно складені. Доставку та оплату узгодили одразу ж в день замовлення, надіслали наступного дня. Однозначно рекомендую оператора, який ще раз перевірив замовлення та його характеристики для моєї машини.
Відповідь представника «АВТОПІК»
Спасибі за ваш позитивний відгук! Ми завжди прагнемо надавати вам тільки найкраще. До нових зустрічей на нашому сайті! З повагою, Команда Avtopik.com.ua.
G Gg рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Зимові шини Estrada WINTERRI WOLF ENERGY (215/65R16 102T), Замовлення №Немає

Швидко зв'язались, швидко відправили. Дуже рекомендую.
Відповідь представника «АВТОПІК»
Приємно, що Ви залишилися задоволені придбаним товаром! Дякуємо за позитивний відгук! З повагою, Олексій, відділ контролю якості Avtopik.com.ua
Владимир Ревин рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: Зимові шини Continental WinterContact TS 870 P (245/50R18 104V), Замовлення №270654759

Автопик. Одесса. В очередной раз приятно удивлен оперативностью, вежливым обращением. Доставка быстрее обещанного, резина свежайшая. Цена явно ниже , чем у конкурентов.
Відповідь представника «АВТОПІК»
Ваші відгуки— найкращий стимул для нас! Дякуємо за обрання нашого магазину. Гарантуємо продовження вишуканого сервісу. Ми завжди тут для вас, готові надати професійну консультацію при наступних покупках! З повагою, Команда Avtopik.com.ua.
Александр Головань рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Зимові шини Premiorri ViaMaggiore 205/55 R16 91T, Зимові шини Premiorri Via Maggiore (205/55R16 91T), Замовлення №268297740

Вадим Андреев рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Зимові шини Toyo Observe GSi-6 (225/65R17 102H), Замовлення №2047530

Купил зимние шины Tоя все шикарно!
Відповідь представника «АВТОПІК»
Дякуємо за теплий відгук! Раді, що наші шини сподобалися Вам якістю. Бажаємо безпечних та комфортних поїздок! Завжди готові допомогти вам з новими покупками, звертайтеся до нас знову! З повагою, Команда Avtopik.com.ua.
Вячеслав Бакалов рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Всесезонные шины Barum Quartaris 5 175/70 R14 84T, Зимові шини Barum Quartaris 5 (175/70R14 84T), Замовлення №264853743

Ірина Попова рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Шини, Замовлення № №2047041: Viking .

Щиро вдячна Дмитру за якісне обслуговування. Дуже уважний та відповідальний продавець. Успіхів Вам
Відповідь представника «АВТОПІК»
Приємно, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням та отриманим товаром! Дякуємо за звернення та вашу оцінку! З повагою, Олексій, відділ контролю якості Avtopik.com.ua