Sergey Krivolapov рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Зимові шини Vredestein Wintrac (205/55R16 91T), Замовлення №2046987

Дуже велике дякую усьому колективу Автопік !!! Кращі люди , краща ціна , кращій сервіс !!! Vredestein рулить !)))))
Відповідь представника «АВТОПІК»
Приємно, що Ви залишилися задоволені придбаним товаром! Дякую за зворотній зв'язок! З повагою, Олексій, відділ контролю якості Avtopik.com.ua
Nazar Gladchuk рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Hankook Winter I*Cept Evo3 W330 215/60 R17, Замовлення №2046677

Швидко передзвонили, оформили замовлення і відправили в той же день (а це зараз вже як диво) як і домовлялись! Дякую, так тримати!
Відповідь представника «АВТОПІК»
Приємно, що Ви залишилися задоволені придбаним товаром! Дякуємо за звернення та вашу оцінку! З повагою, Олексій, відділ контролю якості Avtopik.com.ua
Діма Лапа рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Зимові шини Triangle Tire Snow Lion TR 777 (175/70R13 82T), Замовлення №01

Відповідь представника «АВТОПІК»
Велике дякую за позитивний відгук! Раді, що ми змогли вам допомогти. Чекаємо на вас знову при наступній покупці! З повагою, Команда Avtopik.com.ua. І не забувайте, ми завжди на зв'язку, готові вам допомогти з будь-якими питаннями!
O1eksandr рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Matador MP 93 Nordicca (215/50R17 95V) 2023року, Замовлення №777

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Замовивляв гуму 2023 року в декількох магазинах, а по факту приходила початок 2022 року. Замовив в цьому магазині, відправили швидко та свіженьку 41 тиждень 2023 року. Ціна трішечки відрізняється від вказаної на сайті. Пояснили тим що чим свіжіша резина тим вона дороща. Рекомендую цей магаз!
Відповідь представника «АВТОПІК»
Спасибі за ваш позитивний відгук! Ми завжди прагнемо надавати вам тільки найкраще. До нових зустрічей на нашому сайті! З повагою, Команда Avtopik.com.ua.
Антон Піотровський рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Зимові шини Debica Frigo 2 (195/65R15 91T), Замовлення №20450814248600

Дякую, мене задовольнили.Рекомендую. зимова шина пришла, все добре
Відповідь представника «АВТОПІК»
Ваш відгук — наша найбільша нагорода! Дякуємо за вибір нашого магазину. Бажаємо безпроблемної експлуатації нових шин! З повагою, Команда Avtopik.com.ua.
mykhmelnyk рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Зимові шини Bridgestone BLIZZAK LM 005 (255/45R20 105V), Зимові шини Bridgestone Blizzak LM005 (235/50R20 100T), Замовлення №263877368

Планував купляти Goodyear. Після того, як перейшов на сайт зв'язався з консультантом Владиславом. Сказав яка машина та диски - він запропонував мені декілька альтернативних моделей та виробників. Оплатив, відправили сьогодні перевзувся. Все супер. Дякую за сервіс)
Відповідь представника «АВТОПІК»
Дякуємо за теплий відгук! Раді, що наші шини сподобалися Вам якістю. Бажаємо безпечних та комфортних поїздок! Завжди готові допомогти вам з новими покупками, звертайтеся до нас знову! З повагою, Команда Avtopik.com.ua.
Володимир Кармаза рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Зимові шини Michelin Pilot Alpin 5 (235/50R18 101H), Замовлення №2045444

Відповідь представника «АВТОПІК»
Ваші відгуки — найкращий стимул для нас! Дякуємо за обрання нашого магазину. Гарантуємо продовження вишуканого сервісу. Ми завжди тут для вас, готові надати професійну консультацію при наступних покупках! З повагою, Команда Avtopik.com.ua.
Оксана Ом рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Шини, Замовлення №Матадор всі сезони

Добрі шини відповідність у всьому. Чудовий магазин. Дякуємо.
Відповідь представника «АВТОПІК»
Дякуємо за теплий відгук! Ваші слова дарують нам радість і впевненість у тому, що ми на правильному шляху. Бажаємо вам безліч приємних моментів за кермом наших якісних шин. Не забувайте, ми завжди тут, готові забезпечити вас новими враженнями від покупок. З повагою, Команда Avtopik.com.ua.
Ahabeha Ahebaha рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Vredestein Wintrac Pro 255/55 R18 109V XL, Замовлення №2045134

Супер, все було швидко
Ярема Кловатий рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Сталеві диски Steel Kapitan R17 W6.5 PCD5x114.3 ET 40, Замовлення №№20450802854069.

Замовив диски, прийшли швидше ніж за 1 добу. Усе на вищому рівні. Дякую
Відповідь представника «АВТОПІК»
Спасибі за ваші теплі слова! Ми завжди намагаємося надати найкращий сервіс та товари високої якості. До нових зустрічей на нашому сайті! З повагою, Команда Avtopik.com.ua.