Oleksandr Gerashchenko рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: Видеорегистратор VIOFO A119 V3 с GPS , Замовлення №№58683

Дуже сподобався магазин, та спілкування з менеджером. Товар новий, якісний, відповідає заявленним характеристикам.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за відгук! Ми раді що Вам сподобалося обслуговування, й надалі будемо покращуватись в даному напрямку) До нових зустрічей! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Михаил Маначин рекомендує цей магазин
6 липня 2023

Купив: VIOFO A129 Plus Duo, Замовлення №58613

Дякуємо дружньому колективу MotoStuff.com.ua - замовлення обробили швидко, ціна відповідає заявленій на сайті, після оплати замовлення було вислано практично відразу - день у день, товар упакований просто відмінно, комплектація відповідає зазначеній у паспорті виробу, окреме спасибі за грамотну консультацію. Рекомендую продавця всім
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за високу оцінку і вашу довіру! Намагаємося викладатися на 101% для наших покупців. Приходьте до нас ще, і ставайте постійним клієнтом! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Yaroslav рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: Стабілізатор для камери Gudsen MOZA AirCross 2 Professional Kit (ACGN03), Замовлення №58602

Купував стабілізатор для камери, замовлення прийшло вчасно, покупкою задоволений. Магазин однозначно рекомендую
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за покупку і відгук! Раді, що Вам все сподобалося! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Евгения Филинюк рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Insta 360 x3, MotoStuff, Замовлення №58600

Купляла камеру, менеджер допоміг з вибором кріпленням і проконсультував по всім питанням, дуже задоволена покупкою. Відправили в той же день, все супер
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Стараємося для Вас! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Taras Ben рекомендує цей магазин
1 липня 2023

Купив: Зарядний пристрій на сонячній батареї EcoFlow 110W Solar Panel (EFSOLAR110N), Замовлення №58597

Дуже гарне обслуговування! Товар замовив, оплатив і через 4 години вже отримав сповіщення про відправлений товар у додатку НП! оперативно і якісно! Дякую!
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за Ваш відгук. Намагаємося бути саме тим магазином, в якому якісний товар і якісний сервіс! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
SvitlanA Kolivoshko рекомендує цей магазин
30 червня 2023

Купив: Зарядная станция EcoPlay P1201 (1248 Вт·ч / 1200 Вт) , Замовлення №57996

Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Щиро дякуємо Вам за позитивний відгук та покупку! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Roman Bilousov рекомендує цей магазин
27 червня 2023

Купив: Insta 360 x3, Замовлення №58357

Дякую вам, все дуже добре, товар був дуже добре упакований
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за покупку і відгук! Намагаємося бути саме тим магазином, в якому якісний товар і якісний сервіс! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Влад Шавлюк рекомендує цей магазин
25 червня 2023

Купив: Insta360 one x3, Екшн-камера DJI Osmo Action 3 Adventure Combo (CP.OS.00000221.01), Замовлення №58397

Замовляв dji action 3, та insta 360 x3. На наступний день після замовлення були вже у мене. Приємний, швидкий сервіс, однозначно раджу!
Олексій Лях рекомендує цей магазин
24 червня 2023

Купив: Стабилизатор Inkee Falcon , Замовлення №58274

Замовляли обладнання - стабілізатор акшн- камери для молодіжного еко- проекту який фінансується Unicef. Хочу відмітити професійність менеджерів і представників MotoStaff. Особливістю замовлення було те, що потрібно було оформлювати купу бухгалтерських документів. Продавець відпрацював на відмінно. Однозначно рекомендую MotoStaff до співпраці як звичайним покупцям так і юридичним особам. Дякую за співпрацю.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за покупку і ваш відгук! Намагаємося бути саме тим магазином, в якому якісний товар і якісний сервіс! Завжди раді бачити в нашому магазині! Повертайтесь! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Валера Калугин рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: EcoPlay, Зарядна станція EcoPlay 501А, Замовлення №57986

Я доволен магазином. Хотелось отметить менеджера Дениса, он очень ответственный и добропорядочный человек. Очень старался помочь во всех вопросах. Спасибо ему, и хотелось чтобы руководство его как нибудь отметило за это, бонус хотя бы или как там у Вас происходит. Спасибо. Советую этот магазин
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за відгук! Дуже приємно. Обов'язково зробимо бонус Денису! З повагою, команда MotoStuff.com.ua