Lina Zhyliuk рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Стабілізатор для камери Gudsen MOZA AirCross (ACG01), Замовлення №60728

Чудовий магазин, відправили товар на наступний день, оперативно відпрацювали
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо Вам за покупку і позитивний відгук! Стараємося для Вас! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Дмитро Калько рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Купив: DJI Osmo Action 3 Adventure Combo, Екшн-камера DJI Osmo Action 3 Adventure Combo (CP.OS.00000221.01), Замовлення №60666

супер все!
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Щиро дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Вам все сподобалося! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Volodymyr Tsurko рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Автомобільний відеореєстратор VIOFO A119 V3 с GPS, Замовлення №60611

Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за покупку і відгук! Раді, що Вам все сподобалося! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
bezik1974 рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Мотогарнітура Sena 5s, Bluetooth-гарнітура Sena 5S, Замовлення №№60576

Придбав в цьому магазині мотогарнітуру Sena 5S. Доставка була здійснена швидко і безкоштовно. Дякую за якісний сервіс.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за Вашу позитивну оцінку нашої роботи. Ми дуже раді, що Ви залишилися всім задоволені, і рекомендуєте наш магазин! Були б Вам дуже вдячні, якби Ви прикріпили до відгука - документи про покупку. В іншому випадку, він буде вилучений модераторами хотлайн :( А нам хочеться, щоб він залишився з нами назавжди! =)
Александр Касперов рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Стедікам Inkee Fallcon, Замовлення №60463

Вдячний продавцям за надану допомогу онлайн після покупки
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо вам за покупку і відгук, завжди раді допомогти, звертайтеся! =) З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Юрій Ковцуняк рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: накамерна радіосистема Rode Wireless GO II, Замовлення №60412

Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук і рекомендацію! Завжди раді бачити в нашому магазині! Повертайтесь! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Віталій рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: EcoFlow Delta 2 (EFDELTA1024-EU), Замовлення №60354

Замовляв зарядну станцію EcoFlow Delta 2 (EFDELTA1024-EU). Доставили у визначений термін, надійно упаковану з комплектацією, що заявлена на сайті виробника. Встановив фірмовий застосунок на телефон та зареєстрував станцію за її серійним номером. Провів декілька повних циклів заряду/розряду станції підключаючи електроприлади різної потужності, все працює як треба.
dima.leexa4 рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Adventure Combo (CP.OS.00000270.01), Замовлення №60175

Чудовий сервіс інтернет магазину, ввічливі працівники, асортимент товарів, гарні огляди на youtube. Замовив екшн камеру, через декілька днів поїхав забрати замовлення в зручний для себе день та час. Камера чекала на мене у резерві, при мені її розпакували, я на всяк випадок перевірив камеру на працездатність, розрахувався і отримав гарантійний талон на рік :)
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за високу оцінку і вашу довіру! Намагаємося викладатися на 101% для наших покупців. Приходьте до нас ще, і ставайте постійним клієнтом! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Miroslav Starostin рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: DJI Мікрофонна система , Замовлення №60095

Швидко отримав товар. Оригінал, рекомендую продавця
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за відгук. Сподіваємося на співпрацю в майбутньому! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Руслан Данильчук рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Зарядна станція Oukitel P2001E, Замовлення №60092

Ціна, якість, молодці
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за Ваш відгук. Намагаємося бути саме тим магазином, в якому якісний товар і якісний сервіс! З повагою, команда MotoStuff.com.ua