SergVS не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 березня 2024

Хотів купити: TEFAL Snack XL SW701110

Шукав подарунок на 8 березня. Згідно інформації на сайті товар в наявності. Замовив товар телефонним дзвінком. Оплатив за 20 хв. згідно реквізитів з SMS. Додатково уточнив строки доставки Новою Поштою. За кілька годин зателефонував менеджер і повідомив, що товару немає в наявності. В сухому залишку - втрачений час та можливість пошуку товару на інших торгових майданчиках. Втрачені незначні кошти за переказ на рахунок ФОП.
Відповідь представника «Enko»
Приносимо свої щирі вибачення за незручності, яких Ви зазнали при замовленні товару у нашому магазині. Нам дуже прикро, що ми не змогли виконати Ваше замовлення та доставити потрібний товар. Наявність та ціни на сайті постійно змініються, через великий товарообіг, але ми завжди намагаємося інформувати клієнтів в найкоротший термін і вживати заходів для того, щоб подібних ситуацій відбувалося якнайменше. Ще раз приносимо вибачення від нашого магазину та сподіваємось Ви дасте нам можливість виправити враження від співпраці з нами. В якості вибачення обіцяємо Вам знижку на наступне замовлення.
Менеджер дуже ввічливо перепросив за помилку, обгрунтувавши це невірною інформацією з бази заних постачальника. Кошти повернули до 17_00 цього ж дня.
8 березня 2024 Відповісти
Надалі бажаю магазину оперативніше реагувати на зміну наявності товару. Гарних продажів.
12 березня 2024 Відповісти
Представник магазину «Enko»
Добрий день! Дякуємо за Ваше розуміння та побажання. Зробимо все можливе, щоб подібних ситуації траплялось якнайменьше.
12 березня 2024 Відповісти
Fallen_AngeL рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Навушники TWS Anker SoundCore Liberty 4 NC Velvet Black (A3947G11), Замовлення №552844

Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за такий розгорнутий та детальний відгук! Ми завжди намагаємося забезпечувати нашим клієнтам найкращий сервіс та якісні товари за доступними цінами. Раді, що Ви задоволені навушниками Anker SoundCore Liberty 4 NC та вдячні за високу оцінку нашої роботи. Якщо у Вас з'явиться потреба у майбутньому, будь ласка, звертайтеся до нас. Будемо раді допомогти Вам знову!
Коля Дяченко рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston FURY 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Beast RGB (KF432C16BBAK2/16), Замовлення №541350

Крутой магазин , даже спустя 39 дней после покупки пошли на встречу покупателю и согласились на обмен товара ( такого же КИТа только 2х16 ) Решающим фактором конечно сыграло то, что товар не открывался ) Крутой магазин,крутые консультанты , много вариантов оплаты/доставки )) Рекомендую :)
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за відгук! Ми завжди прагнемо забезпечити наших клієнтів найкращими можливими послугами, і нам дуже приємно чути, що Ви залишилися задоволені обміном товару та обслуговуванням. Якщо у вас виникнуть які-небудь питання або потреби у майбутньому, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди тут, щоб допомогти Вам!
Pandewka рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Жорсткий диск 3.5* 1 ТБ toshiba, Замовлення №552525

Заказывала хдд диск тошиба 1 тб, быстро связались, в течении пару дней диск уже приехал, без дефектов, хорошо упакован, покупкой довольны
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук! Ми завжди намагаємося забезпечити швидку обробку замовлень та надати нашим клієнтам якісні товари. Раді, що Ви задоволені новим HDD диском від Toshiba. Якщо у Вас з'являться будь-які питання чи потреби, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди раді Вам допомогти!
DimaDnepr не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 лютого 2024

Хотів купити: Занурюваний блендер Tefal Quickchef 8in1 HB65L (HB65LD38)

Відповідь представника «Enko»
Добрий день! Вчора сталась неприємна ситуація із перевізником Новою Поштою. Платіжний сервіс НоваПей був заблокований, тому наші клієнти, що замовили посилки накладеним платежем, не могли отримати свої товари. Ми дізнались про це після першого дзвінка нашого клієнта, який не міг отримати посилку, та одразу почали вживати заходів для вирішення цієї проблеми. Клієнтам, які замовили товари накладеним платежем, та інформували нас про те, що не можуть отримати посилку, ми пропонували оплатити товар по реквізитах, ми знімали накладений платіж та покупці могли отримати свої посилки, або змінювали контрагента, тобто відправника, щоб була можливість отримати все ж таки накладеним платежем. Шкода, що Ви не подзвонили нам одразу, ми б могли вирішити цю проблему миттєво, та Ви б отримали свою посилку вчасно. Але дякуємо за приділений час та розмову з нашим менеджером, яка все Вам пояснила та Ви дійшли до спільного. Дякуємо за зворотній зв'язок, сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами!
Сергей Тимошенко рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Зовнішній жорсткий диск 2,5, Замовлення №552045

Перейшов на сайт магазину, оформив замовлення. Швидко передзвонили, я оплатив, швидко вислали новою поштою. Отримав товар, вже користуюся.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми завжди раді надати швидку та якісну обробку замовлень, а також залишати клієнтів задоволеними якістю наших товарів. Раді, що Ви задоволені купівлею і впевнені, що цей диск прослужить Вам довго і надійно. Якщо у Вас з'являться будь-які питання або потреби, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди готові допомогти!
lego3z рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Мишка Logitech MX Anywhere 3S for Business Wireless/Bluetooth Pale Gray (910-006959), Навушники Lenovo Go WL Headset/Stand (4XD1C99222), Замовлення №N 551319

Все Ок. Гарне обслуговання. Якістю товару задоволен. Успіхів у роботі та мирного неба всім нам. Дякую!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за теплий відгук! Ми завжди раді надати Вам якісний сервіс та товари. Бажаємо Вам подальших задоволених покупок та всього найкращого! Якщо у Вас з'являться будь-які питання або потреби, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди готові допомогти!
Ігор Лелека рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Навушники TWS QCY AilyPods T20 Black, Замовлення №547825

The best!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук! Раді, що Ви залишились задоволені покупкою у нашому магазині. Будемо чекати Ваші наступні замовлення!
Gammak Game рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Карта пам'яті PNY 256 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 PRO Elite + SD Adapter P-SDU256V32100PRO-GE, Замовлення №548997

Брав дві для себе та дружини у смартфони. Купляв на enko, продукція оригінальна напряму від постачальника! Дякую!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви задоволені своїми покупками. Наша команда завжди намагається надати клієнтам якісні товари за доступними цінами. Ще раз дякуємо за ваш вибір та довіру до нашого магазину. Будь ласка, звертайтеся до нас знову, якщо вам знадобиться будь-яка інша продукція чи підтримка!
Сергій Постернак рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Офісна настільна лампа Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp Dark Gray (DGRAD-0G), Замовлення №549000

Дуже сподобалися ціни. Спілкування з оператором також пройшло добре. Товар був добре запакований.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми завжди намагаємося надавати найкращі ціни та якісне обслуговування для наших клієнтів. Ще раз дякуємо за Ваш вибір та час, і будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів знову у майбутньому!