Sheme4enya рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: конвертовий ламинатор 2E L-403 (2E-L-403), Замовлення №247679

Не сподобалось що консультант не допоміг вчасно, прийшлося самому шукати доп товар в магазині
Кристина Юхно рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Мультипіч Tefal Dual Easy Fry EY905D10, Замовлення №#247754

Задоволений покупкою: швидко звязалися по заявці та був доставлений в омовлений час, техніка працює як потрібно.
olibechka рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Сушка WetAir WFD-K700BSS, Замовлення №247482

Купила в магазині дегідратор WetAir WFD-K700BSS Відправили доволі швидко, спілкування з менеджером було приємним та інформативним. Товар надійшов щільно упакованим та без видимих ушкоджень. Роботою магазину задоволена на 100% Дякую за сумлінну працю.
Danylo Stefanovskyi рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Пральна машина автоматична LG F2V3HS7WW, Замовлення №#247477

Купував пральну машинку LG F2V3HS7WW, консультант відповів на всі поставленні запитання, все ціле і робоче, магазин рекомендую!
Костянтин Пронік не рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Хотів купити: Навушники з мікрофоном HATOR Hypergang 2 Black (HTA-910)

Misha Sochko рекомендує цей магазин
22 квітня 2024 На модерації

Купив: Пральна машина автоматична Samsung WW90TA047AE1, Замовлення №247493

Все супер! Хороша ціна, швидка доставка, функція зняття накладеного платежу працює. Дякую!
Olya Lyubanevych рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Кухонна машина Kenwood KVL4100S, Замовлення №247582

dimagrigo рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Кавомашина DELONGHI ECAM450.86.T, Замовлення №247537

Все пройшло добре! Товар офіційний з гарантією! Ціна на момент покупки сама гарна! Дякую!
Александр A500 рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Мультпіч Тефаль, Замовлення №247498

Sla-2015 рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite GC750D30, Замовлення №247359

Купляв грилі на подарунки для співробітників. Як завжди - все чудово і без проблем)))!!! Раджу!