Matvey Tryhan рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: набір каструль Tefal Ingenio Emotion L9254S14, Замовлення №It81506T

Отправили новой почтой, к нам пришло за один день, спасибо за оперативность и консультации по наборам тефаль
Таня Шеремет рекомендує цей магазин

Купив: Пральна машина автоматична Samsung WW62J42E0HW, Замовлення №80443

Гена Яшин рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal Optigrill+ XL GC722D34, Замовлення №It291890

Забрал лично самовывозом, все показали и подключили к розетке, приятные цены у магазина, будем ещё заказывать
Yana Bereznyak рекомендує цей магазин

Купив: Мультиварка - скороварка Moulinex CE620D, Замовлення №I29201

Дякуємо за швидку відправку, батьки задоволенні від мультиварки, ціна як на сайті, рекомендуємо
Vladimir Ryblev рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Philips LatteGo 5400 Series EP5447/90, Замовлення №It29161t

Заказали доставку курьером, доставили быстро и вовремя перезванивали по времени доставки, спасибо за быстрый отклик и понимание, рекомендуем
Диана Черник99 рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Купив: Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Philips FC6904/01, Замовлення №It81978P

Швидко надіслали товар до дня народження, ціна актуальна, всі задоволені, дякую магазину
Рамі Дзядевив рекомендує цей магазин

Купив: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN39VL316, Замовлення №80130

Выбрал этот магазин не в первый раз. И опять убеждаюсь в их клиентоориентированости. Купил холодильник, как всегда все с гарантией. Рад что на рынке есть такой хороший магазин.
Савона Коля рекомендує цей магазин

Купив: Машинка для видалення катишків Tefal JB1011E0, Замовлення №79032

Купив з післяплатою укрпоштою. Покупкою задоволений.
Ruslan Vitruk рекомендує цей магазин

Купив: Занурюваний блендер Bosch MSM2620B, Замовлення №129034

Замовив блендер. Був в наявності. За 20 хвилин забрав самовивозом. Комплектація як на сайті. При отриманні розпакувати, перевірили чи працює і чи всі в цілості комплектуючі. Все норм-забрав. Рекомендую. Все швидко і зручно.
Алла Гумен рекомендує цей магазин

Купив: Мультиварка Tefal Multicook & Stir IH RK905A34, Замовлення №80348

Задоволена покупкою. Мені порадили цей магазин. Тепер буду рекомендувати сама.