Miron Yanovskiy рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Портативний холодильник термоелектричний Mystery MTC-8, Замовлення №I29644M

Приваблива ціна та швидка доставка, дякую магазину що так швидко опрацювали замовлення
Лелейко Діана рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Посудомийна машина Bosch SMV4HVX00K, Замовлення №29459

Дуже швидко зв’язалися і доставили посудомийна машину. Кур'єри ввічливі. Гарантія від виробника.
Alex Positive рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: БФП Canon PIXMA G3420 (4467C009), Замовлення №I29848C

Замовили новий принтер бо старий вже вийшов з ладу, швидко підібрали кенон по параметрам та отримали по новій пошті) все працює добре, вдячні магазину за допомогу при розгляді товару
Ирина Зубарь рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBF80/UA, Замовлення №24711

Купила бойлера для квартири з доставкою. Привезли на наступний день. Включили все добре працює. Дякую.
Remal Abdul рекомендує цей магазин

Купив: Кавомашина автоматична Philips Series 800 EP0820/00, Замовлення №79978

Отличная низкая цена. Уже неделю пользуемся кофеваркой очень довольные. Хороший магазин.
Гірняк Марія рекомендує цей магазин

Купив: Пральна машина автоматична Indesit OMTWSA 51052 W, Замовлення №29422

Купили через нову пошту і оплатили пр отриманні. Все добре. Можна рекомендувати.
Timurgood рекомендує цей магазин

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ XL GC724D12, Замовлення №82370t

Модельку не так просто найти по выгодной цене и быстрой отправке, но тут все сошлось) так что рекомендую магазин, знают свое дело
TanyushaS рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: Пилосос миючий з аквафільтром Bosch BWD41740, Замовлення №I29361B

Дякуємо менеджеру за вибір універсального пилососу, дуже задоволені покупкою)
JEKSON рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: Телевізор DEX LE2455TS2, Замовлення №79915

Шукав недорогий телевізор з двома вбудованими тюнерами і придбав в цьому магазині,так як маю подібний.Покупка пройшла без проблем, продавець перед відправкою зв'язався,гарантійний талон заповнений... Магазин гарний з приємними цінами і деякими рідкісними товарами.Є тільки одне маленьке заперечення:домовлялись при відправці обклеїти товар наклейками "крихке" але цього не зробили....Але товар приїхав цілий, все гаразд!?
Savelii Akylin рекомендує цей магазин
30 квітня 2023

Купив: Пилосос миючий з аквафільтром Bosch BGC21X350, Замовлення №I29360B

Быстрая отправка и приятные цены - вот что давно искал, спасибо за приятный сервис, будем обращаться