Гірняк Марія рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Indesit OMTWSA 51052 W, Замовлення №29422

Купили через нову пошту і оплатили пр отриманні. Все добре. Можна рекомендувати.
Timurgood рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ XL GC724D12, Замовлення №82370t

Модельку не так просто найти по выгодной цене и быстрой отправке, но тут все сошлось) так что рекомендую магазин, знают свое дело
TanyushaS рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: Пилосос миючий з аквафільтром Bosch BWD41740, Замовлення №I29361B

Дякуємо менеджеру за вибір універсального пилососу, дуже задоволені покупкою)
JEKSON рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: Телевізор DEX LE2455TS2, Замовлення №79915

Шукав недорогий телевізор з двома вбудованими тюнерами і придбав в цьому магазині,так як маю подібний.Покупка пройшла без проблем, продавець перед відправкою зв'язався,гарантійний талон заповнений... Магазин гарний з приємними цінами і деякими рідкісними товарами.Є тільки одне маленьке заперечення:домовлялись при відправці обклеїти товар наклейками "крихке" але цього не зробили....Але товар приїхав цілий, все гаразд!?
Savelii Akylin рекомендує цей магазин
30 квітня 2023

Купив: Пилосос безмішковий Bosch BGC21X350, Замовлення №I29360B

Быстрая отправка и приятные цены - вот что давно искал, спасибо за приятный сервис, будем обращаться
Pavlo Pashko рекомендує цей магазин
30 квітня 2023

Купив: Електром’ясорубка Bosch MFW3640A 9th, Замовлення №І29016

Замовляв товар у цьому магазині тому що була найкраща ціна. Забрати зміг у той же день, одразу після замовлення. Все добре, є гарантія і чек, магазином задоволений, буду ще звертатись. Сподобалось що гарантія і документація на українській мові та є гарантія від виробника.
Roman Manachenko рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Мультиварка - скороварка Tefal COOK4ME + CONNECT CY855830, Замовлення №29131

Купили скороварку по найнижчій ціні. Отримали Новою поштою, платили наперед тому ще зекономити на доставці. Зручні умови замовлення.
Ванек Черешня рекомендує цей магазин

Купив: Електрошашличниця Mystery MOT-3320, Замовлення №It29394

Покупал здесь впервые, но все понравилось. Быстро заказали товар, уточнили даты и уже получаю ттн от продавца, на след день уже забрал приобретение, рекомендую
Julia Onopko рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Krups EVIDENCE ECO-DESIGN EA897B10, Замовлення №It81039Kr

Отличный товар по отличной цене, спасибо менеджерам за выбор в технике, будем ещё обращаться
Юлия7815 рекомендує цей магазин

Купив: Занурюваний блендер Bosch MSM2620B, Замовлення №81723

Менеджер на телефоні добре розбирається в асортименті. Разом вибрали хороший блендер мамі на подарунок. Вдячна за допомогу.