Pavlo Pashko рекомендує цей магазин
30 квітня 2023

Купив: Електром’ясорубка Bosch MFW3640A 9th, Замовлення №І29016

Замовляв товар у цьому магазині тому що була найкраща ціна. Забрати зміг у той же день, одразу після замовлення. Все добре, є гарантія і чек, магазином задоволений, буду ще звертатись. Сподобалось що гарантія і документація на українській мові та є гарантія від виробника.
Roman Manachenko рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Мультиварка - скороварка Tefal COOK4ME + CONNECT CY855830, Замовлення №29131

Купили скороварку по найнижчій ціні. Отримали Новою поштою, платили наперед тому ще зекономити на доставці. Зручні умови замовлення.
Ванек Черешня рекомендує цей магазин

Купив: Електрошашличниця Mystery MOT-3320, Замовлення №It29394

Покупал здесь впервые, но все понравилось. Быстро заказали товар, уточнили даты и уже получаю ттн от продавца, на след день уже забрал приобретение, рекомендую
Julia Onopko рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Krups EVIDENCE ECO-DESIGN EA897B10, Замовлення №It81039Kr

Отличный товар по отличной цене, спасибо менеджерам за выбор в технике, будем ещё обращаться
Юлия7815 рекомендує цей магазин

Купив: Занурюваний блендер Bosch MSM2620B, Замовлення №81723

Менеджер на телефоні добре розбирається в асортименті. Разом вибрали хороший блендер мамі на подарунок. Вдячна за допомогу.
Рогов рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Samsung WW11B1944AGB, Замовлення №21572

Шукав цю машинку по хорошів ціні і з гарантією. Магазин відправив поштою. Машинка підійшла. Дякую.
Matvey Tryhan рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: набір каструль Tefal Ingenio Emotion L9254S14, Замовлення №It81506T

Отправили новой почтой, к нам пришло за один день, спасибо за оперативность и консультации по наборам тефаль
Таня Шеремет рекомендує цей магазин

Купив: Пральна машина автоматична Samsung WW62J42E0HW, Замовлення №80443

Гена Яшин рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal Optigrill+ XL GC722D34, Замовлення №It291890

Забрал лично самовывозом, все показали и подключили к розетке, приятные цены у магазина, будем ещё заказывать
Yana Bereznyak рекомендує цей магазин

Купив: Мультиварка - скороварка Moulinex CE620D, Замовлення №I29201

Дякуємо за швидку відправку, батьки задоволенні від мультиварки, ціна як на сайті, рекомендуємо