Alex рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Купив: Candy CCE4T618EWU, Холодильник з морозильною камерою Candy CCE4T618EWU, Замовлення №490448

Хороший магазин. Благодарим менеджера Максима за оперативность и обязательность.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Спасибо, что отметили профессионализм нашего менеджера Максима. Обращайтесь!
Алексей Алексейй не рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Хотів купити: Чайник Philips hd9318/00, Замовлення №491187

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Первое впечатление очень приятный персонал. Быстрый отзыв на заказ. Но к сожалению обман магазина по наличию и цене товара. Цените свое время, дико не советую тратить свое время на такие пустые магазины. На платформе hotline таким магазинам не место.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Нам жаль, Алексей, что мы вас подвели. Действительно, менеджер допустил ошибку и не проверил наличие по всем складам.
VseSama рекомендує цей магазин
19 листопада 2022

Купив: Electrolux EDBT 800, Замовлення №486150

Дякую за увагу,роз'яснення. Швидкість доставки.Давно мріяла для рукоділля придбати маленьку праску і ось тепер маю.Дуже зручно.Молодці.Hotline користуюсь не вперше- зручно.Рекомендую.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, що рекомендуєте нас. Звертайтесь ще!
Vladimir рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Купив: Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS 650VA, 1 USB charging port (BE650G2-RS) 6400 грн

Все чудово.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо за відгук. Звертайтесь ще!
Ангелина Сербова рекомендує цей магазин
11 листопада 2022

Купив: Масляний радіатор Kumtel KUM-1225S Black, Масляний радіатор Tesy CC 2008 E 05 R, Замовлення №ТТ000479935

Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, Англеліна, що відмітили професіоналізм наших співробітників Павла та Сергія і роботу магазину загалом. Звертайтесь ще!
Viktor Afanasjev рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: посудомийка

Задоволений цим магазіном. Магазін має точку видачі, а це дуже зручно. ДЯКУЮ.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, Віктор, за покупку. Чекаємо на ваші подальші замовлення!
Migel рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: Обогреватель UFO ECO 1500 MINI, Замовлення №401215

Вже не перший раз купую в цьому магазині. Подобається, що є точка видачі в Дніпрі. Можна розрахуватися карткою, коли отримуєш товар.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, що ви є нашим постійним клієнтом. Чекаємо на ваші подальші замовлення!
andriy рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Купив: Atlantic F119 DESIGN CMG TLC/M2 2500, Замовлення №466119

Все як має бути.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, Андрій, за відгук. Звертайтесь ще!
shevtsovaolga73 рекомендує цей магазин
22 вересня 2022

Купив: Холодильник Электролюкс, посудомоечная машина Сименс, вытяжка, варочная поверность Электролюкс

Отличный сервис заказ- доставка- оплата. Никаких задержек, дополнительных условий и ограничений.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Спасибо, Ольга, за отзыв. Обращайтесь!
Марина Бойко рекомендує цей магазин
19 вересня 2022

Купив: Соковижималка Philips HR 1836/00, Замовлення №470434

Перший раз замовляла на цьому сайті і залишилася дуже задоволена. Ввічливий персонал, швидке оформлення, зручний вибір доставки. Дякую Вам!
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, Марина, що обрали Техноточку. Звертайтесь ще!