Лариса Новосельцева рекомендує цей магазин
26 січня 2023

Купив: Духовой шкаф Gorenje BO6737E02XK, Замовлення №1

Покупали духовку в этом магазине, остались очень довольны обслуживанием и качеством товара!
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Спасибо, Лариса, что поделились своим опытом покупки в Техноточке. Обращайтесь!
Дрозденко рекомендує цей магазин
25 січня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Philips USB power bank 20000 mAh (DLP1720CB), Замовлення №495169

Заказывал на подарок павербанк. Забирали в Харькове. Проверял на целостность - понравилось качество, да и был по хорошей цене, поэтому сразу купил и себе. В магазине быстро нашли такой же. Спасибо за скорость!!!
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Спасибо, что отметили нашу оперативность. Обращайтесь!
miron0712 рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Philips USB power bank 20000 mAh (DLP1720CB), Замовлення №492277

Хороший магазин з хорошим обслуговуванням. Замовила пауербанк, товар відправили оперативно швидко. Відмінний товар. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Спасибо, что отметили нашу оперативность и что рекомендуете нас. Ждем ваших следующих заказов!
Юрій рекомендує цей магазин
18 січня 2023

Купив: Пральна машина автоматична Indesit OMTWSA 61052 W, Замовлення №494560

Дуже вдячний колективу і персоналу магазину ТехноТочка,за оперативність і увагу до кожного клієнта,особиста подяка менеджеру Маргариті за професійний підхід до свого діла,а також хлопцям яки цю машину мені доставили до дому.Щіро бажаю вам подальшого розвитку і успіхів.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, Юрій, за побажання і що відмитили наш колектив в цілому і особисто менеджера Маргариту. Звертайтесь до нас ще! Вдалих вам покупок!
Дмитрий Винниченко рекомендує цей магазин
18 січня 2023

Купив: Антивібраційні підставки 4 шт Electrolux E4WHPA02, Електробритва Remington XR 1500, УМБ Philips 20000 mAh Black (DLP1720CB), Замовлення №ТТ000495450

Как всегда все отлично, заказываю не первый раз и ни разу не пожалел !
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Спасибо, Дмитрий, что являетесь нашим постоянным клиентом. Будем ждать ваших следующих заказов!
Кристина Калашникова рекомендує цей магазин
17 січня 2023

Купив: Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Philips SpeedPro Max Aqua FC6903/01, Замовлення №484292

Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо за відгук. Звертайтесь!
Роман Лобко рекомендує цей магазин
17 січня 2023

Купив: Насадка для розкочування тіста Kenwood KAX 99.A0 ME XL, Замовлення №ТТ000494238

Раніше брав в Техноточці кухонний комбаїн Кенвуд, тоді ще залишилися гарні враження по покупці в цьому магазині.Нещодавно замовляв під новий рік, під ялинку. Дуже сподобались послуги які надає інтернет магазин Техноточка, починаючи з зворотнього дзвінка менеджеру , його профессійної консультації по товару. Закінчуючи озвученими сроками та умовами доставки. Якщо Вам потрібний сучасний сервіс обслуговування в придбанні техніки - Це Техноточка ! Рекомендую Всім
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, Роман, що відмітили наш професіоналізм і що рекомендуєте Техноточку. Звертайтесь ще!
Denn.0007 рекомендує цей магазин

Купив: Кухонный комбайн BOSCH MUM54I00, Замовлення №TT000491543

Добрый день! Недавно решил сделать своей любимой жене, подарок на новогодние праздники и приобрел в данном магазине кухонный комбайн Bosh mum 5. Очень удобно, что есть возможность самовывоза из магазина, реальная экономия на доставке. Порадовало отличное обслуживание, профессиональный подход к работе и слаженная работа команды. Смог забрать свой заказ, даже в отсутствии света. Жена в восторге, так как это именно то, о чем она мечтала.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Спасибо, что отметили нашу слаженность и подход к работе. Обращайтесь!
MaxMP рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Купив: Духовка електрична Beko BIE24301W, Замовлення №497151

Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо за відгук. Звертайтесь!
YanaPanf рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: Пральна машина автоматична Candy RO41274DWMCE/1-S, Замовлення №494039

Гарне обслуговування оператором від моменту оформлення на сайті, до моменту отримання.
Відповідь представника «ТЕХНОточка»
Дякуємо, Яна, за відгук. Чекаємо на ваші наступні замовлення!