Сергей Навроцкий рекомендує цей магазин
24 травня 2022

Купив: Фен

Купленим товаром (фен,краскопульт,болгарка) дуже задоволений. спілкування на вищому рівні. ціни норм.
Денис Геращенко рекомендує цей магазин
13 грудня 2021

Купив: Болгарка (кутова шліфувальна) Eltos МШУ-125/1250, Болгарка (кутова шліфувальна) Eltos МШУ-180/2250, Замовлення №109559

Купую в цьому магазині не перший раз,дуже задоволений всим, бистро, якісно..... Сервіс про возрат товару даже не знаю як він працює, все приходило якісне і робоче. Магазин , персонал.
Alena Palamarchuk рекомендує цей магазин
7 грудня 2021

Купив: Болгарка Kraissmann 1010 KWS 125EC, Замовлення №112723

Заказывали болгарку, быстро оформили заказ, менеджер был компетентный, инструмент работает отлично, уже не первый раз заказываем в этом интернет-магазине, все нравится. Рекомендуем !!!
Sanya 88 рекомендує цей магазин
1 грудня 2021

Купив: Бензогенератор Werk 3600, Замовлення №105234

Користуюсь послугами даного магазину вже не перший рік, зробив більше 10 замовлень. Нещодавно придбав генератор, так як в нашому селищі часті перебої зі світлом. На момент замовлення приємно здивувала акція з безкоштовною доставкою генератора, яку оплатив магазин. Покупкою задоволений, як завжди хлопці не підвели. Так тримати.
Николай Полищук не рекомендує цей магазин
29 жовтня 2021

Купив: Мотокоса Белорусмаш ББТ-6800 4-х тактная, Замовлення №107049

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, сервісна підтримка

в комплектацию мотокосы на сайте входит нож 40-ка зубовый победит, его не прислали. Упаковка не повреждена. Как осуществляется гарантия (гарантийный бланк не заводской), хотя на сайте пишиться про заводскую гарантию. В разделе "контакты" на сайте адреса магазина нет. Куда отсылать товар по гарантии? При обращении в магазин с этими вопросами на их электронку, ответа нет.
Makc303 _ рекомендує цей магазин
30 липня 2021

Купив: Запчасти, Замовлення №102568

Заказ отправили быстро, товар хорошего качества, заказы приходят быстрее заявленного срока.
Oleksandr рекомендує цей магазин
21 липня 2021

Купив: Човновий мотор Vorskla ПМЗ 52

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Магазином задоволений. Сподобалась фіча для торгівлі, з нею товар вийшов на близько 50 грн. дешевше. Рекомендую.
Павел Бычко рекомендує цей магазин
23 червня 2021

Купив: Два фрезера, гвинтокрут, дві шліфмашини, лобзик

Купував товару на 6,5 гривень зробили знижку до 6. Весь інструмент випробування пройшов, надзвичайно задоволений якістю продукції.
Igor Chychkevych рекомендує цей магазин

Купив: Стеношлифовальная машина KRAISSMANN 750 TBS 180

Александр Лавренко рекомендує цей магазин

Купив: Нож,леска., Замовлення №99736

Отличный интернет магазин https://shurik-ua.com/.Всем советую,на связь вигодят быстро роботают оперативно.