DMYTRO PEREKOPSKYI рекомендує цей магазин
15 жовтня 2020

Купив: Шуруповёрт аккумуляторный ELTOS ДА-12, Замовлення №83044

Роботою магазина задоволений на всі 100%. Замовлення прийняли швидко, відправили в той же день. Ціни одні з найнижчих на ринку. Спочатку був не впевнений в якость данного інструменту, але після роботи з ним був дуже здивований. Рекомендую всім данний магазин.
Muchitel рекомендує цей магазин
11 жовтня 2020

Купив: KENDE MMA-200

Второй раз покупаю в этом магазине этот сварочник, первый раз в 2018 году его и маску за наличку наложенным платежом, второй на днях оплачивали по безналу. Пересылка по НП в день получения денег. Быстро, четко, корректно, аккуратно. Гарантийка заполнена (без печати СЦ будет требовать оплату - проверено в СЦ Будпостача по другому товару). МОЛОДЦЫ!!!
Dana Poplavska рекомендує цей магазин
6 серпня 2020

Купив: Кожух для різки craft так пилочне полотно haiser, Замовлення №ЖТ-0030644

Kolyan Kolis рекомендує цей магазин
3 серпня 2020

Купив: Краскопульт KRAISSMANN 550 FS 3, Замовлення №80135

Работает хорошо. Работа магазина отличная.наследущий день после заказа уже получил товар
Victor Babchuk рекомендує цей магазин
30 липня 2020

Купив: Шуруповёрт аккумуляторный Grand ДА-12 (Li-ion)

Заказ быстро оформили, соответствие цены и качества, рекомендую этот интернет-магазин!
Владимир Кадомин рекомендує цей магазин
29 липня 2020

Купив: Подъемник электрический Kraissmann SH 125/250, Замовлення №111677

Спасибо менеджерам за товар ,быстро связались и доставили,инструмент качественный,рекомендую!
A855 A855 рекомендує цей магазин
21 липня 2020

Купив: Вібраційна шліфмашина Kraissmann 350 ES 13, Замовлення №79404

Якісний товар, гарна ціна, швидка відправка рекомендую всім.
Валерій Гусєв рекомендує цей магазин
1 липня 2020

Купив: болгарка Grand

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Алексей Стадник рекомендує цей магазин
30 червня 2020

Купив: БОЛГАРКА GRAND МШУ-125-1250

Ціна найнижча, все працює як сказали по телефону коли відправлять так і відправили. Дякую магазину! Удачі Вам!
Poplavskyi Dm рекомендує цей магазин
5 червня 2020

Купив: Гравер Eltos

Гарний товар, відповідає опису та питанням заданим під час консультації при підтвердженні замовлення