Сергей Чалов не рекомендує цей магазин
18 травня 2021

Купив: Дисковая пила Минск МПД-2150

Відповідь представника «SHURIK-UA.COM»
Добрий день, дякуємо за Ваш відгук. В даній ситуації гарнтійний строк ремонту не було перевищено і " затягнуто" , як Ви описуєте у відгуку. Пилу отримали 7.05 після 17.00, на сервіс вона була передана 10.05, так як були віхідні. Про перебіг ремонту спілкувалися з Чаловою Наталією, яка і була відправником даної позиції товару. В процесі діагностики було виявлено суттєві порушення використання інструменту, про що свідчить зміна кольору обмоток статора, ротора, а також поплавлення ізоляційного матеріалу. За часту це свідчить про суттєвий перегрів ел. інструменту. Зі слів відправника посилки, даною пилкою різали дрова на дачі. Судячи з зовнішнього виду диска, який також був спалений і не мав напайок на зубах, видно що його зажимало і заклинювало не одноразово. Сервіс дав офіційне заключення, що заводського браку не виявлено, а має місце довгострокова робота без зупинки, або включення інструменту під час заклинювання диску. Всі ці моменти обговорювалися з відправником. В гарантійному ремонті даного товару було відмовлено, а платний ремонт робити економічно не вигідно, так як пошкоджені деталі коштують дорожче чим новий інструмент. Нам було повідомлено, що з нами зв"яжеться людина яка безпосередньо працювала інструментом, для подальшого вирішення питання, але дзвінка так і не відбулося. Ми ще раз зв"язалися з відправником Чкаловою Наталією для обговорення умов використання дискової пили, її призначення і часових рамок безперервного використання інструменту побутового класу. Для підтвердження своїх слів, маємо фото звіт, на якому видно коли в якому стані прийшов інструмент. З радістю допомогли б у вирішенні даної ситуаціїї, але розмови з Сергієм Чкаловим, який безпосередньо написав даний відгук так і не відбулося. https://prnt.sc/133wfjp https://prnt.sc/133wgvz https://prnt.sc/133whor https://prnt.sc/133wiht https://prnt.sc/133wjc4 https://prnt.sc/133wl39
Добрый день. Ну что ш, если половина дня работы с регулярными перерывами является для данного инструмента неприемлемой, то о качестве данного товара можно сделать соответствующие выводы. Звучит абсурдным выражение: "Ремонт инструмента стоит дороже чем сам новый инструмент", что также заставляет задуматься в компетентности сервисного центра, который выдал заключение. Свои выводы уже об уровне обслуживания в данном магазине сделали. Надеюсь, что будущие покупатели также сделают свои перед покупкой. Хорошего дня.
19 травня 2021 Відповісти
Представник магазину «SHURIK-UA.COM» відповів на коментар Сергей Чалов
Дякуємо за Ваше роз"яснення. З даним інструментом Ви можете звернутися до незалежного Сервісного центру, для вияснення причин поломки дискової пили. В разі надання заключення з висновком іншого характреру, ми вирішемо питання згідно заключення Вашого сервісного центру. Вище було описано, що диск від пили повністю згорів, що свідчить про його затискання або заклинювання, в такому разі можна викликати перегрів на протязі дуже короткого терміну.
19 травня 2021 Відповісти
иван шароши рекомендує цей магазин
13 квітня 2021

Купив: Запчастини до бензопили

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Александр Щипец рекомендує цей магазин
9 квітня 2021

Купив: Гравировальная машина Graft csg 160, сетевой шуруповерт Минск, углавая шлифмашина Kraissman 1050kws

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Serheyvorobeu рекомендує цей магазин
12 лютого 2021

Купив: СВАРОЧНЫЙ ИНВЕРТОРНЫЙ ПОЛУАВТОМАТ БЕЛАРУСМАШ БСА MIG/MMA-410N IGBT УКРАИНА, Замовлення №90374

Доброго дня. Замовлення було успішним. Товар прийшов майже вчасно. Наявність та комплекція була повна. По якості, поки працює, нарікань поки не знайшов. Консультація продавця була вичерпною, головне задати питання після повної відповіді!). Маю бажання ще придбати вних Плазморіза Минськ МПС-635/3. Так як маю СВІЙ невеликий бізнес!) Але зараз немає в наявності. Переодично переглядаю сайт, чекаю наявності товара. Взагалі задоволенний сайту 5+
Володимир Володимир рекомендує цей магазин
26 січня 2021

Купив: Бетономешалка сталь обьем бака 125

Замовляв не один інструмент в цьому магазині (близько 5 років у них купую), із замовленням (що через кошик, що по телефону) ніяких проблем, швидко, допомагають підібрати, оперативно висилають. На подив і електроінструмент (китайський не дорогий) працює на ура (не постійно використовую для домашньої потреби).
Roman Var не рекомендує цей магазин
21 січня 2021

Купив: МОНТАЖНАЯ ПИЛА VORSKLA ПМЗ- 2900/355, Замовлення №91219

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, сервісна підтримка

Alexander KRUPENKO рекомендує цей магазин
29 листопада 2020