omelyanyukvp рекомендує цей магазин
21 травня 2020

Купив: Редуктор ножа для мотокоси, Замовлення №73264

Уже довгий час працюю з магазином Шурик.юа. Замовляю через корзину, оплата на картку, відправка в той же день! Весь товар приходить згідно замовлення, якісний. Магазином і роботою персоналу задоволений, рекомендую всім! Є одне побажання стосовно упаковки товару: картонна коробка завелика, дрібні з/частини кладуть розсипом, все перемішане, паронітові прокладки зминаються, бажано якось впорядкувати цей процес! З повагою: Василь Петрович.
Снежана266 рекомендує цей магазин
28 квітня 2020

Купив: GRAND DFR-18 (LI-ION), Замовлення №111503

Уже не первый раз покупаю в данном магазине инструмент и расходники к нему. Всегда остаюсь довольной на 101%. Чувствуется профессионализм менеджеров, предоставляют полную и доступную информацию по характеристикам товара. В этот раз подобрали шуруповёрт по нашим критериям и бюджету (цена очень порадовала). Муж восторге от подарка. Советую всем обращаться в магазин Шурик.юа!
Olecsandr рекомендує цей магазин
19 квітня 2020

Купив: Мойка высокого давления VORTEX 1800 В, Замовлення №69568

Роблю покупки часто в цьому магазині. Ціна опис відправка -все проходить бистро і якісно. Постійно дають знижку. Рекомендую.
ane44ka рекомендує цей магазин
28 березня 2020

Купив: Цепь stihl pm-57, Електропила Grand ПЦ-2750, Замовлення №67389

Хотели купить пилу дороже чем Grand, но послушали совет продавца: "Не переплачивайте за наклейку с названием!". Ребята советуют то, что работает, по отзывам своих же клиентов. Отдельное спасибо за хорошую цепь!
Way Out West рекомендує цей магазин
23 березня 2020

Купив: Дрель Eltos ДЭУ-1300, Замовлення №63285

Олександр Бондарчук рекомендує цей магазин
14 березня 2020

Купив: Бензопила Карпаты БП-4500, Замовлення №6534

Брал родителя, все работает хорошо. Соотношение цены и качества.
Palamerik рекомендує цей магазин
13 січня 2020

Купив: Шуруповёрт grand да 12 М

Заказ пришел быстро. Рекомендую
Jonny1992 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 грудня 2019

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

ГОСТЕВИК рекомендує цей магазин
1 грудня 2019

Купив: Електролобзик Eltos ЛЭ-100-920Л, Замовлення №62887

Алексей Нежнов рекомендує цей магазин
25 листопада 2019

Купив: Дискова пилка Арсенал ПД-2000

Зачетный магазин. Заказал дисковую пилу наложкой, оформили, доставили никаких проблем. Рекомендую продавца! Всем приятных покупок!